ויפאליס

גן חיות – הספארי *
1900-720-569

באינדקס האטרקציות של ישראל


גן חיות – ספארי הוא גן החיות היחיד במינו בישראל המציע למבקרים מסע מרתק בעקבות בעלי החיים בסוואנה האפריקנית בלב גוש דן. במהלך המסע אפשר לפגוש שלל חיות מדהימות, בדיוק כפי שהם חיות באזורי המחיה הטבעיים שלהם ביבשת אפריקה. הם נעים שם בחופשיות בעדרים גדולים והמטיילים צופים בהם מהצד. כאן באתר אנו מציעים לכם מידע מקיף אודות גן חיות – ספארי: כתבות אתר האינטרנט, שעות פתיחה ספארי, שעות פעילות, מודיעין, אינדקס פעילויות, כתובת המקום ועוד.

גן חיות - הספארי – חוויה אפריקנית
גן חיות ספארי (safari) או בשמו הרשמי – המרכז הזואולוגי תל אביב רמת גן, נקרא כך על שם "ספארי" שבשפה הסווהילית שבאפריקה פירוש המילה הוא "מסע". זהו מסע לעולם החיות המרתק החושף בפני המטיילים את הפעילות השוטפת והטבעית של החיות: תזונה וחיי החברה, פעילות ומנוחה. בספארי תמצאו את האוסף הגדול ביותר במזרח התיכון של בעלי חיים וכן, המיוחד ביותר בעולם בזכות העדרים הגדולים הנעים שם בחופשיות כמו במרחבי השטח האפריקני. למעשה מדובר ב- 1,600 בעלי חיים מכל קצוות העולם: יעלים, זברות, ג'יראפות, פילים, קרנפים, אריות, טיגרסים, תנינים, שימפנזות, גורילות, טווסים ועוד.

גן חיות - הספארי – כל סוגי האטרקציות
גן חיות – ספארי מציע למבקרים מגוון עצום של פעילויות ואטרקציות לכל הגילאים, בכל ימות השנה ובכל שעות היום. גם בלילה המקום מציע פעילויות וסיורי שטח. המבקרים יכולים להגיע לספארי באופן עצמאי ויכולים להגיע בתור קבוצות: גני ילדים, בתי ספר, מתנ"סים, קייטנות, וארגוני עובדים. כך למשל, אפשר להזמין סיור רגיל שנערך 3 שעות ועלותו היא 89 שקלים יחד עם ארוחת בוקר. אפשר להזמין סיור ספארי דמדומים או ספארי לילה. הראשון, שנערך בערך בשעה שש בערב, נמשך שעתיים ועולה 66 שקלים לאדם. ברדת החשיכה אפשר להצטרף לסיור לילה שגם הוא נמשך שעתיים. מחירו 83 שקלים לאדם וכמו בכל הסיורים אחרים הקבוצות מקבלות הנחות.

צריכים את הטלפון של הספארי? חייגו 1900-720-569

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com