ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> העמק טלפון

בית חולים העמק *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלבאפשרותכם להתקשר למוקד המודיעין הטלפוני שלנו וליצור קשר עם מרכז רפואי העמק בעפולה, ולקבל מענה, מידע מיידי וכל הפרטים בתחומי הרפואה הדרושים לכם ולקרוביכם. בית חולים העמק הינו בית חולים קהילתי המשרת את תושבי צפון הארץ ומשרת אוכלוסייה של קרוב לחצי מליון נפש מהערים, היישובים והכפרים בצפון מזרח הארץ. כיום מרכז רפואי העמק הינו אחד מבתי החולים הגדולים והמודרניים בארץ, ומספק מגוון רחב של שירותים הדרושים לאוכלוסיית צפון הארץ, לרבות חדרי ניתוח, יחידות טיפול נמרץ, מכונים ומעבדות בתחומי הרפואה השונים. המרכז הרפואי העמק מסונף באופן מלא לפקולטה לרפואה של הטכניון, ונמנה על בתי חולים כללית של קופת חולים כללית. בין המחלקות המובילות של מרכז רפואי העמק ראוי לציין את מחלקת נשים ויולדות, המהווה כתובת למאות אלפי נשים באיזור הצפון. מחלקה זו מאפשרת לנשות צפון הארץ ללדת לידה בבית חולים הסמוך למקום מגוריהן. חדר הלידה בבית חולים העמק מאובזר בכל האמצעים הדרושים ומתקדם ומעניק שירות מקצועי ומפנק ליולדות, ובאפשרותכם להתקשר לחדר הלידה בטלפון ולזמן תור ללידה בבית החולים. כמו כן במרכז רפואי העמק בית חולים לבריאות הנפש, שהוא מבתי החולים המובילים באיזור הצפון.

גם הטלפון של בית חולים העמק באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com