ונוסיל

משכן – בנק פועלים למשכנתאות *
1900-72-0499

באינדקס המשכנתאות של ישראל


בנק הפועלים פועל בישראל מאז שנת 1921 ונכון להיום הוא נחשב לבנק הראשון בגודלו בארץ. מלבד מאות הסניפים שהוא מפעיל ברחבי הארץ יש לבנק גם שלוחות רבות בחול: באמריקה, באירופה ובאסיה. הבנק עוסק בפעילות פיננסית נרחבת, גם בתחום הפרטי וגם בתחום העסקי והמסחרי. משכנתאות היא אחת הפעילויות המתבצעת באמצעות בנק משכן – בנק פועלים למשכנתאות. כאן באתר תמצאו מידע מקיף אודות הבנק ושירותים הרבים: מודיעין, טלפון, מוקד שירות לקוחות, שעות פתיחה של הסניפים, רשימת סניפי בנק פועלים, הלוואת משכנתא, מחשבון משכנתא, ביטוח משכנתא, זכאות הפועלים ועוד.

משכן – בנק פועלים למשכנתאות
בנק משכן – בנק פועלים למשכנתאות מספק ללקוחותיו מגוון שירותים פיננסיים הקשורים לתחום המשכנתאות. כל מי שזקוק להלוואת משכנתה יכול למצוא בבנק את המסלול המתאים לו ביותר בהתאם לדרישותיו הספציפיות ומצבו הכלכלי. לרשותם של הלווים מעמיד הבנק שורת יועצים מקצועיים שישמחו לסייע לכם בכל שלב ושלב. כי רכישת דירה היא בדרך כלל הרכישה המשמעותית בחייו של כל אדם ובגלל זה חייבים למצוא מסלול משכנתא אופטימאלי על מנת שהאדם יוכל לעמוד בהחזרי המשכנתא ובסופו של דבר לא להישאר בלי בית ועם חובות לבנק.

משכנתא – כל השירותים באתר אחד
דרך האתר Thelndex אתם יכולים למצוא כל מידע וכל שירות של בנק פועלים למשכנתאות. מה גם, באמצעות האתר של הבנק אתם יכולים לקבל שלל שירותים מקוונים שיסייעו לכם בדרך למשכנתא. לפני כן, רצוי לערוך רשימת סעיפים: כמה כסף אתם צריכים על מנת לרכוש דירה? כמה כסף עומד לרשותכם (הון עצמי)? מה גובה ההחזר החודשי שתרצו לקבוע? האם כבר מצאתם דירה (אם כן אז מה מחירה והיכן היא נמצאת)? באתר בנק משכן תוכלו לבדוק זכאות פועלים (הטבות ללקוחות הבנק, ביניהן משכנתא בריבית מועדפת והלוואה נוספת לכל מטרה ללא ריבית וללא הצמדה עד 30,000 שקל), תוכלו להיכנס למחשבון משכנתא, לקבל רשימת צ'קליסטים של המסמכים הנדרשים בעת הפגישה עם יועץ משכנתאות ועוד.

צריכים את הטלפון של מוקד המשכנתאות של בנק הפועלים - משכן? חייגו 1900-72-0499

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com