ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בנקים >> טלפון בנק הפועלים

בנק הפועלים *
1900-72-1166
באינדקס כל הבנקים של ישראלשירות לקוחות פועלים

אחד התסכולים הגדולים ביותר שיכול לקוח כזה אחר לחוש הוא חוסר היכולת לתקשר עם הבנק שלו. עבור רבים וטובים הבנקים הפכו להיות גורם משמעותי ביותר. כל ההתנהלות הכלכלית נתונה לא פעם לחסדי בנק כזה או אחר ועל כן הקשר בין הבנקים ללקוחות צריך להיות זמין ונוח. זה יכול להיות לטובת הסרה של מכשול כזה או אחר בדרך לביצוע עסקה, הלוואה דחופה אשר רוצים לאשר באופן מידי או העברת סכום כסף לקרוב משפחה בחו"ל. ממש ברגע זה מגלים כי קשה להשיג את מספר הטלפון של הבנק.

מה היא המשמעות והחשיבות של מציאת מספר הטלפון של בנק הפועלים במהירות? מה היא החשיבות של שירות הלקוחות הזמין? למה לבחור דווקא באתר אינדקס לצורכי איתור מספרי טלפון של שירותי הלקוחות השונים?

שירות לקוחות פועלים או כל שירות אחר הוא לעיתים בחזקת "קשה להשגה". לצערנו אנו מכירים את השעות הרבות אשר מבזבזים לקוחות רבים של בנקים או של גופים חשובים כאלו ואחרים על מנת לאתר את מספר הטלפון. אתר אינדקס מציע לכם את הפתרון המהיר ביותר והקל ביותר להשגת כל מספר טלפון. בין אם זה שירות לקוחות פועלים או כל שירות אחר, כל מה שנדרש הוא להיכנס אל אתר אינדקס להקיש על החברה או השירות שהנכם זקוקים לו ותקבלו מיד את מספר הטלפון לו ציפיתם כל כך.

מחפשים טלפון של הפועלים? נסו את השירות של אתר אינדקס!

טלפון של הפועלים או כל מספר אחר של הבנק ניתן להשיג כאמור דרך האתר. מספרי הטלפון וכמו כן המידע הרב נאסף אל אתר אינדקס מרחבי רשת האינטרנט. חשוב מאוד לציין כי אתר אינדקס אינו פועל בשם שום גוף, חברה או גורם כזה או אחר. כמו כן שירות זה הינו שירות אוטומטי.

שירות לקוחות פועלים? אילו סוגים של מספרי טלפון נוכל להשיג דרך אתר אינדקס? כאמור כל נותני השירותים נכללים באתר אינדקס וביניהם ניתן למצוא רשתו של המבורגרים, רשתות של ביגוד והלבשה, מוקדי חברות גז שונות, מוקד סושיות, מוקדי מועצות אזוריות ועיריות ועוד.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק הפועלים? חייגו 1900-72-1166

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com