ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> חברות ביטוח >> הפניקס טלפון

הפניקס חברה לביטוח *
1900-72-0037
באינדקס חברות הביטוח של ישראלמאחר וכולנו חשופים לסיכונים בלתי צפויים, אשר יכולים להסתכם בהוצאות כספיות רבות, שלעיתים יכול לרוקן משפחות והשאיר אנשים חסרי כול. חברת הפניקס מציעה סוגים שונים של ביטוחים.
חברת ביטוח הפניקס מציעה ללקוחות מגוון מוצרי ביטוח להם הם זקוקים:
ביטוח רכב: מספק לנו הגנה במקרים של נזקים ברכב הכרוכים בהוצאת עשרות ואף מאות אלפי שקלים.
ביטוח דירה: מספק לנו נגנה מפני ההוצאה הכספית הנגרמת כתוצאה מנזק אשר קורה למבנה הדירה או לרכוש שבתוכה ובמקרים אף להשאיר אתנו ללא קורת גג.
ביטוח בריאות: מספק לנו ביטוח על דברים שמערכת הבריאות הציבורית איננה מגנה, ומעניק כיסוי לתרופות, לטיפולים, לניתוחים, ולהשתלות בארץ ובחו"ל.
ביטוח מנהלים:ביטוח מנהלים הינו ביטוח פנסיוני המיועד לעצמאים ולשכירים, ומבטיח את עתידם הכלכלי לאחר הפרישה מהעבודה, או במקרה של אובדן כושר העבודה.
ביטוח חיים: עיתים כתוצאה משינויים ובלתי צפויים, כמו מוות, חולי או נכות קשה של המפרנס העיקרי במשפחה, העלולים לפגוע בתפקודה. ועוד..
על מנת להבטיח את עתידכם ואיכות חייכם רצוי להחזיק בביטוחים אשר רלוונטים לכם כבעלי עסק או אנשי משפחה, לחברת הפניקס יש סוכנויות ביטוח בכל רחבי הארץ, כל אשר עליכם לעשות זה לבדוק מיהו הסוכן הקרוב לביתכם עימו תוכלו להצטרף לתוכניות הביטוח אשר מציעה חברת כלל, סוכני מביטוח ישמחו לעזור.
מאוד חשוב לפני שאתם רוכשים פוליסת ביטוח עליכם לעשות השוואת ביטוח על סעיפיה , מחיר ביטוח השוואת מחירי ביטוח את הפוליסה.

לשירות לקוחות הפניקס חייגו לאינדקס 1900-72-0037

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com