טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> חברות ביטוח >> הראל טלפון

הראל חברה לביטוח *
1900-72-0037
באינדקס חברות הביטוח של ישראלמעוניינים בפוליסת ביטוח? הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים (הראל פיננסים) היא אחת מקבוצות הביטוח והפיננסים הגדולות בישראל.
harel מספקת פתרונות ביטוח ופיננסים מקיפים ובכללם: ביטוח בריאות, ביטוח הראל בריאות, ביטוח בריאות הראל, הראל ביטוח בריאות (בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח שיניים וביטוח נסיעות לחו"ל), ביטוח כללי (ביטוח רכב, ביטוח דירות, ביטוח חבויות, ביטוח משכנתאות, וביטוח אשראי), ביטוח חיים, קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות, תעודות סל ושירותים פיננסים נוספים.
ביטוח עסקי (ביטוח חברה) upGRADE - ביטוח זה עונה לכל הסיכונים. אם למשרד שלך ותכולתו אין לגביך תחליף, ועד היום לא מצאת ביטוח עם כיסוי מספיק רחב לטעמך, שיגן עליך בפני הנזקים האפשריים - למשרד הוא בדיוק מה שדרוש לך:ביטוח משרדי ייחודי, היחיד בישראל לכל הסיכונים, שמכסה כל מה שיש בביטוח משרד רגיל ועוד הרבה יותר.

בימי חוסר הוודאות של היום ביטוח הוא דבר הכרחי בכל תחומי החיים עליכם לעבור בקפידות על כל סעיפי הפוליסה המוצעת לכם ולראות כי זה עונה על כל הדרישות שלכם.
עשו השוואת ביטוח , מחיר ביטוח השוואת מחירי ביטוח את הפוליסה יש להבין על כל סעיפיה.

לשירות לקוחות הראל חייגו לאינדקס 1900-72-0037

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com