ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> השכרה וליסינג >> הרץ טלפון

הרץ *
1900-72-9933
באינדקס חברות ההשכרה והליסינג של ישראלהרץ – HERTZ השכרת רכב הינה התאגיד הגדול בעולם בתחום ומונה למעלה מ - 7,500 סניפים ברחבי העולם, מהם כ – 23 ממוקמים בישראל. HERTZ מציעה עבור לקוחותיה מגוון שירותים מענף הרכב: מכוניות להשכרה, מכירת רכבים מליסינג, ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי, רכישת רכב מליסינג, רכב להשכרה בחו"ל ועוד. שירות מודיעין חדש מאפשר לכם גישה אל כלל המידע והשירותים אותם מציעה החברה בישראל – בשיחת טלפון אחת בלבד. כל שעליכם לעשות הוא להרים את הטלפון ולחייג אל קו טלפוני .

מודיעין טלפוני הרץ
עד היום כאשר רציתם להשכיר רכב או כאשר רציתם לבצע מכירת רכב מליסינג, הייתם פותחים את דפדפן האינטרנט ומקישים במנוע החיפוש ביטויים כגון: רכב השכרה, השכרה רכב, מכירת רכב יד 2 וכו'. שירות מודיעין חדש שהקמנו עבורכם, מאגד לכם את כלל המידע לכדי מספר טלפון אחד בחיוג אל קו טלפוני זה תגיעו אל מוקד טלפוני מתקדם בו תוכלו לקבל את כל המידע אודות השכרת מכוניות בחברת הרץ. החל משעות פעילות הסניפים וכתובותיהם, ועד קישור ישיר אל מחלקות השירות השונות.

מוקד טלפוני מרכזי לנוחות השירות
בחיוג אל מספר הטלפון המצורף תוכלו לקבל מידע גם אודות חברות ליסינג והשכרת רכבים נוספות בארץ. מספר טלפון זה מהווה מספר מוביל אל מודיעין טלפוני חדשני המושתת על טכנולוגיה מתקדמת לניתוב שיחות. בשיחת טלפון אחת תוכלו לקבל מידע רב, לבצע השוואת מחירים, להגיע אל המחלקות השונות בחברות ההשכרה ולברר היכן ניתן לקבל שירותים. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אל מספר הטלפון המצורף ובלחיצת מקשים פשוטה על מכשיר הטלפון שלכם לנתב בין המידע הרב הקיים במערכת. המידע כולו מאומת מול החברות השונות ומאוגד לכדי מערכת אחת על מנת שתקבלו את המענה הטוב ביותר לצרכיכם בנוחות, בקלות ובמהירות.

צריכים את הטלפון של הרץ? חייגו לאינדקס 1900-72-9933

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com