ונוסיל

השטיח המעופף *
1900-727-281
באינדקס משרדי הנסיעות של ישראל


השטיח המעופף היא אחת החברות המובילות והגדולות כיום בישראל בתחום התיירות. היא מפעילה טיסות שכר למגוון יעדים באירופה, מציעה חבילות נופש בכל הסגנונות ורמות המחירים, בתי מלון והפלגות ליעדים האקזוטיים ביותר בעולם. כאן באתר תמצאו מידע שימושי אודות השטיח המעופף: טלפון להזמנות, טלפון של שירות לקוחות, כתובת הסניף הקרוב לביתכם וכתובת אתר האינטרנט.

השטיח המעופף – טיסות שכר, טיולים מאורגנים ונופש
חברת התיירות השטיח המעופף נוסדה בשנת 1991 במטרה לספק לקהל הנופשים הישראלי את כל ספקטרום השירותים החדשנים בתחום הטיולים בארץ ובחו"ל. כיום אין ספק שהחברה מובילה את שוק התיירות ונחשבת לאחת החברות הגדולות והמוכרות בארץ. השטיח המעופף מתמחה בטיסות שכר לחו"ל, טיולים מאורגנים וחבילות נופש לכל היעדים בישראל ובעולם. היא מציעה המון חבילות אטרקטיביות למשפחות, לתרמילאים צעירים, לאנשים בגיל הזהב, למטיילים עצמאים ולקבוצות. בנוסף לכך, השטיח המעופף מציעה בתי מלון, השכרת רכב, שייט, הפלגות, טיולי סקי וטיולים לפני נושא: ספורט, קטניות, ספא וכו'.

השטיח המעופף – כל סוגי החופשות והחבילות
לחברת השטיח המעופף מחלקה גדולה המציעה חבילות נופש במזרח התיכון ובאירופה: אנטליה, מרמריס, איסטנבול, כריתים, בודרום, פראג, ורונה, בורגס, ברצלונה, קוסטה בראווה, בודפשט, הולנד, פריז, ברלין, לונדון, רומא ועוד. למעשה החברה מציעה חבילות נופש וטיולים לכ- 40 יעדים שונים באירופה, אגן הים התיכון וחבר העמים. כמו כן היא מפעילה טיסות ליעדים אקזוטיים בעולם כמו גאורגיה למשל. היא מציעה ללקוחותיה חבילות ספורט וכרטיסים לאצטדיונים הגדולים ביותר: קראוון קוטג' ואולד טראפורד בלונדון, אנפילד ליברפול, קאמפ נאו בברצלונה. דרכה אפשר גם להזמין שייט או הפלגה ליעדים כמו גנואה, נאפולי, רומא, סיציליה, ברצלונה, מלגה, פאלמה דה מיורקה, מרסיי, קורסיקה, מונקו, קזבלנקה, טוניס, טנריף, פונצ'אל, לא גולה, מלטה ועוד.

צריכים את סוכן הנסיעות שלכם בשטיח המעופף? חייגו 1900-727-281

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com