ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> השכרה וליסינג

אינדקס חברות השכרה וליסינג בישראל 1900-72-9933בישראל קיימות חברות ליסינג והשכרת רכבים רבות ומגוונות: חברות ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני וכו'. כמו כן, החברות הרבות מציעות שירותים רבים: השכרת רכב בארץ, השכרת רכב לחתונה, קניית רכב ליסינג, מכירת רכב ליסינג , ליסינג יד שניה ועוד. שירות מודיעין חדש שהקמנו עבורכם מאגד תחתיו את כל חברות הליסינג והשכרת הרכבים בארץ ומאפשר לכם קבלת מידע אמין ומהיר! קו טלפוני אחד, יאפשר לכם גישה מהירה לקבלת כל המידע הדרוש טרם השכרת רכב בישראל או תהליך רכישה וקנייה של מכוניות ליסינג.

מודיעין טלפוני מרכזי לנוחות השירות
עד היום, כאשר הייתם מעוניינים לשכור רכב או כאשר התעניינת ברכישת רכב ליסינג, נאלצתם לבצע חיפוש מתמשך לאיגוד מידע. הקשתם במנועי החיפוש: השכרת רכב ירושלים, השכרת רכב השוואת מחירים ואפילו רק רכב ליסינג. חיפושים אלו לרוב מניבים תוצאות רבות ומבלבלות, ובעיקר, הרבה מספרי טלפון. מהיום, אין עוד צורך להתאמץ. מוקד טלפוני חדש ומתקדם מאפשר לכם את קבלת כל המידע הדרוש לכם, ופניה אל כל חברות הליסינג בארץ: שלמה SIXT, אלבר, אלדן, הרץ, אוויס, אוטו סנטר, קל אוטו, יורופקאר, באדג'ט ועוד. תוכלו לבצע השוואת מחירים, להגיע ישירות אל השירותים השונים של החברות, לברר שעות פעילות וכתובות - והכל בשיחת טלפון אחת!

קו טלפוני אחד – איך זה עובד?
באמצעות חיוג אל מודיעין טלפוני מתקדם, תגיעו אל שירות מודיעין חדשני המושתת על טכנולוגיה מתקדמת של ניתוב שיחות. מספר טלפון זה הינו מספר מוביל אל מוקד טלפוני המאגד עבורכם את כלל המידע לו אתם זקוקים על מנת לקבל שירות מהיר ואמין. המידע מאומת מול חברות הליסינג והשכרת הרכבים. תוכלו לברר שעות פעילות, מחירים ולפנות ישירות אל החברות השונות – הכל בשיחת טלפון אחת. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, עקבו אחר הדרכת המערכת, אשר בלחיצה פשוטה על מקשי הטלפון שלכם תוביל אתכם אל המידע המבוקש. ניתן לגשת אל השירות בכל שעה ובאמצעות כל מכשירי הטלפון.

צריכים את לשכור רכב? חייגו 1900-72-9933

להלן חלק מחברות ההשכרה והליסינג אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון באדג'ט
טלפון הרץ
טלפון קל אוטו
טלפון אוטו סנטר
טלפון אויס
טלפון אלבר
טלפון אלדן
טלפון יורופקאר

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com