ויפאליס
שירות לקוחות >> אתרי אינטרנט >> טלפון וואלה

וואלה - טלפון שירות לקוחות
1900-725-300


שירות לקוחות walla
אתר walla הינו מהאתרים הפעילים וגדולים ברשת הישראלית, וכולל מידע עדכני חם אודות חדשות מהארץ ומהעולם, ספורט, עסקים, רכב, תרבות, סלבס, אופנה, אוכל, ועוד ועוד.
כמו כן מפעילה walla שירות לקוחות עבור קהל הגולשים שלה, שמעניק באמצעות מייל או טלפון, מענה לכל בעיה או שאלה בכל הנוגע לשירות לקוחות באתר, תקלה טכנית, שיווק, וכיו"ב.

טלפון של walla
מחפשים מה מספר הטלפון של walla? באפשרותכם ליצור קשר עם צוות שירות לקוחות וואלה באמצעות חיוג למספר טלפון שמופיע למעלה, ולקבל עזרה ומענה מיידי ומהיר.

מספר הטלפון של וואלה
אתר walla.co.il מעמיד לרשות הגולשים שירות לקוחות באמצעות טלפון או מייל שמאפשר גם לכם להיות שותפים בעדכוני המידע והשירותים של האתר בכל הנוגע לבית ועיצוב, וואלה VOD, יהדות, בית ועיצוב, חדשות מתחום הרכב והטכנולוגיה, הורות, תיירות, אוכל, ועוד ועוד.
בנוסף ב walla תוכלו להיעזר בפורומים מגוונים בנושאים שמעסיקים את כולנו, כמו משפחה וזוגיות, עסקים ועבודה, ייעוץ משפטי, בריאות ורפואה, טיולים ותיירות, אסטרולוגיה, סגנון חיים, מוזיקה, אקטואליה, בעלי חיים וטבע, וכמובן מחשבים ואינטרנט.
לא מצאתם מענה באתר? תוכלו להתקשר למספר הטלפון של walla ולקבל מענה לכל שאלה, בעיה, תקלה או הצעה שלכם.

צריכים את הטלפון של וואלה? חייגו 1900-725-300

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com