ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> משרדי כרטיסים >> זאפה טלפון

זאפה *
1900-720-559

באינדקס משרדי הכרטיסים של ישראל


הזמנת כרטיסים זאפה באמצעות טלפון
רוצים לקנות כרטיסים למופעים בתל אביב או הרצליה, באמפי שוני או בירושלים, רוצים כרטיסים לפסטיבלים, מופעים או אירועים? רוצים לתאם אירועים פרטיים או עסקיים?
שיחת טלפון אחת אל מרכז הזמנות זאפה מאפשרת לכם 1900-720-559 תאפשר לכם לרכוש במהירות בלי לבזבז זמן מיותר על חיפוש מספר הטלפון.

שירות לקוחות של משרד כרטיסים זאפה
במוקד שירות טלפוני של משרד כרטיסים זאפה תוכלו ליהנות משירות לקוחות מקצועי, אדיב ומיומן שיעניק לכם מענה מהיר ושירות יעיל באמצעות הטלפון לכל שאלה או בקשה בנוגע לרכישת כרטיסים לכל מופע, אירוע או פסטיבל שתרצו.
כבר אין צורך לשאול את עצמכם מה מספר הטלפון של מרכז שירות טלפוני של זאפה כל פעם שמעוניינים בכרטיס למופע או אירוע ברחבי הארץ, בתל אביב, הרצליה, ירושלים או אמפי שוני. שיחת טלפון אחת למספר 1900-720-559 והכרטיסים שלכם לערב עם הנאה מובטחת.
מרכז הזמנות זאפה – שירות לקוחות ברמה מעל כולם

בשיחת טלפון עם מרכז הזמנות זאפה תוכלו לרכוש במהירות כרטיסים באמצעות נציגי שירות לקוחות אדיבים שיאפשרו לכם לרכוש את הכרטיסים לאירוע שאתם אוהבים – הופעה של שלמה ארצי, אייל גולן, שלומי שבת, אביב גפן, עדי אשכנזי, מגוון הופעות במועדונים בתל אביב או הרצליה, הופעות בקיסריה של עידן רייכל, או כל אירוע אחר שתבחרו.
אז כבר רכשתם כרטיסים להופעה בשבת הקרובה?

צריכים את הטלפון של זאפה? חייגו 1900-720-559

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com