ויפאליס
שירות לקוחות >> אתרי אינטרנט >> טלפון זאפ

זאפ - טלפון שירות לקוחות
1900-725-300


שירות לקוחות zap
אם גם אתה צרכן חכם, בוודאי גם אתה משתמש בשירותי אתר zap לפני כל רכישת מוצר או שירות ועושה השוואת מחירים באתר כי לקבל את המידע הנדרש לביצוע קנייה צרכנית חכמה.
לא לכל שאלה או בעיה ניתן למצוא פתרון מהיר ויעיל בגלישה באתר, ולשם כך עומד לשירותכם בטלפון צוות שירות לקוחות zap שיעניק לכם מענה מהיר ויעיל באמצעות הטלפון.

טלפון של zap
באמצעות שיחת טלפון למספר הטלפון של אתר זאפ תוכלו לקבל תשובות לכל שאלה בנוגע למדריכי הקנייה של zap וכמובן להשוואת מחירים של מגוון מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מחשבים ותוכנות, מוצרים ציוד ורהיטים לבית לגן ולמשרד, ציוד פנאי מחנאות ספורט ומוזיקה, תיירות, ספרים, מתנות, חיות מחמד, הלבשה והנעלה, שעונים, מיגון, צעצועים, ילדים, משקאות, ילדים, טיפוח יופי ובריאות, אופנה ואיפור, רכב ואביזרים, שירותי תקשורת וביטוח, ועוד ועוד.

מספר הטלפון של zap
באמצעות חיוג למספר הטלפון של זאפ באפשרותכם לקבל מענה מצוות שירות הלקוחות של האתר בנוגע למגוון שאלות או בעיות, כגון: עזרה במציאת מוצר מבוקש, כיצד לקבל הצעת מחיר נמוך מזה המופיע באתר, איך לבטל התראת מחיר, מידע אודות עדכניות המחירים והמוצרים המופיעים באתר, וכד'.
רוצים לדבר עם שירות לקוחות zap? אין צורך להשקיע מאמץ בחיפוש המספר. כל מה שנותרו הוא פשוט לחייג למספר טלפון zap המופיע למעלה ולתת לאצבעות ללכת במקומכם.

צריכים את הטלפון של זאפ? חייגו 1900-725-300

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com