ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> ביגוד והלבשה >> זארה טלפון

שירות לקוחות זארה
1900-72-99-93

באינדקס הביגוד וההלבשה של ישראל


חברת הביגוד הבינלאומית זארה, מעניקה ללקוחותיה שירות הדוגל במצוינות. אנשי מוקד שירות הלקוחות משתדלים לענות על שאלות הקונים באופן המיטבי, עם חיוך והמון סבלנות.
ניתן לפנות באמצעות יצירת קשר עם המוקד הטלפוני של החברה, במהלך שעות הפעילות.

שירות טלפוני אולטימטיבי
זארה מספקת ללקוחותיה את כל המידע שהם צריכים במסגרת פנייה למוקד הטלפוני, למשל: מידע אודות מיקומם של הסניפים בהתאם למקום המגורים של הלקוח, כרטיס המתנה של זארה – באלו סכומים ניתן לרכוש אותם במדינות מסוימות ועוד. לקוחות שמחייגים את מספר הטלפון של זארה, נענים בידי נציגי שירות בעלי ידע וניסיון רב במתן שירות, שדואגים להפוך כל לקוח למרוצה. החברה מאמינה שהלקוח הוא מעל הכל - ויש לעשות כל מה שאפשר על מנת לרצות אותו ולהרוויח את אמונו.

איתור פריטים בסניפים
מוקד השירות הטלפוני של זארה, מאפשר לאתר פריטים בחנויות הרשת בקלות וביעילות. בדיקת המלאי מתבצעת עבור הסניף הנבחר לאיסוף, ואין אפשרות לבצע העברת פריטים בין סניפי הרשת. אנשי שירות הלקוחות של זארה משתדלים שהמידע יהיה מדויק ככל האפשר בזמן נתון. במידה והתקבל מענה כי הפריט המסוים אינו נמצא במלאי – ניתן לבצע בדיקה חוזרת מספר ימים לאחר מכן. בפנייה לנציג השירות, יש לומר לו את פרטי הסניף הנבחר, את קוד הפריט, לבחור מידה וצבע. אם הפריט אותר – ניתן לשמור אותו ל – 48 שעות.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירות לקוחות זארה בטלפון: 1900-72-99-93

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com