שיער דליל
שירות לקוחות >> מזון ומחלבות >> זוגלובק

שירות לקוחות זוגלובק בטלפון:
1-900-72-00-63


זוגלובק היא אחת מחברות המזון הגדולה בארץ למוצרי בשר, וכן למוצרים צמחיים ולבצק. החבה הוקמה בעיר נהריה על ידי משפחה גרמנית שעלתה לארץ בשנת 1937. מאז היא הקימה מפעלים שונים, וכיום היא מעורבת בתהליכים רבים של ייצור מזון בארץ.

מוקד שירות לקוחות אדיב ואיכותי
לחברת זוגלובק מוקד שירות לקוחות טלפוני, ובו נציגים בעלי תודעת שירות גבוהה, שעברו הכשרה מדוקדקת לגבי הטיפול בפניות השונות. החברה רואה מחויבת מלאה לרווחתו של הלקוח, וכל פניה מקבלת את מלוא תשומת הלב והרצינות הראויות לה. הנציגים רגישים לצרכי הלקוח, ועושים את מירב המאמצים כדי להשביע את רצונו.

מוקד הטלפון של זוגלובק - דיוק ואכפתיות בכל פניה
במקרה של תלונה על מוצר שהתעוררה בו בעיה, ניתן ליצור קשר עם מספר הטלפון של זוגלובק ולתאר את המקרה. רצוי להכין פרטים רבים ככל האפשר על המוצר שנקנה לפני הפניה למערך שירות לקוחות: פרטים בסיסיים כגון תאריכי הייצור והתפוגה, ברקוד המוצר, מקום הקניה, הזמן שעבר מרגע הפתיחה וכו'. על ידי תיאור מדויק של המקרה יהיה קל יותר לאבחן את הבעיה ולטפל בה. נציגי הטלפון של זוגלובק מיומנים במתן מענה לשאלות מסוג זה.

שירות לקוחות מהרגע הראשון
הקשר עם הלקוח נעשה כבר ברגע קניית המוצר, והחברה רואה בשיחת הטלפון חלק בלתי נפרד ממנו. זוגלובק מעודדת את התקשורת הרציפה עם מספר הטלפון של החברה, ולכן במקרה של ספק אם להתקשר או לא, תמיד עדיף להתקשר. ניתן ליצור קשר עם הטלפון של זוגלובק בימים א'-ה' בין השעות 8:30-16:30.

לשירות הלקוחות של זוגלובק חייגו 1-900-72-00-63

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com