ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> שליחויות >> זיג זג טלפון

זיגזג *
1900-72-72-76

באינדקס השליחויות של ישראל


שירות לקוחות זיג זג
זיג זג שליחויות בעלת 20 שנות ניסיון בתחום השליחויות העירוניות והבין עירוניות. החברה מפעילה מערך שירות לקוחות רחב הכולל מרכז שירות בערים מרכזיות במרכז הארץ, כמו גם בחיפה בירושלים ובבאר שבע וזה על מנת לספק שירות לקוחות מהיר ואיכותי ללקוחותיה בכל הארץ. לחברה 180 שליחים ומוקד שירות טלפוני מתקדם לשם בירורים וטיפול בכל צרכי הלקוח.

מוקד טלפוני זיג זג – כל מה שרצית לדעת
מוקד טלפוני זיג זג נותן מענה בטלפון לצרכי לקוחות מכל הסוגים – בין אם מדובר בלקוחות אשר נפח השליחויות שלהם אינו גדול ומעוניינים בהתאמה אישית של מאפייני השילוח לצרכיהם ובין אם מדובר בדיוור מהיר עבור עסקים עם נפח שליחויות גדול.

כמו כן, במוקד שירות טלפוני זיג זג ניתן לקבל מידע לגבי שירות שליח צמוד המוצע ללקוחות אשר להם צרכי שילוח מיוחדים או נפח שליחויות גדול וקבוע ומבקשים שירות אישי לאורך זמן. זיג זג פיתחה אפשרות זאת על מנת להרחיב את ההיצע שלה של שירות לקוחות בהתאמה אישית לכל סוגי הלקוחות.

במוקד טלפוני זיג זג אף ניתן לדבר בטלפון עם מוקד טכני אשר אמון על מתן תמיכה לצרכי לקוחות בתחומים של מעקב אחר הזמנות באתר החברה וטיפול בתקלות בזמן אמת. מוקד טכני זמין לכל סוגי לקוחות החברה ומשדרג עוד יותר את חוויית השירות שמציעה זיג זג.

למידע נוסף ניתן לפנות בטלפון למוקד שירות לקוחות זיג זג: 1900-72-72-76

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com