ונוסיל

זר מתוק *
1900-72-0497

באינדקס משלוחי הפרחים של ישראל


מחפשים מתנה מתוקה מקורית ליום הולדת, לחגים, או לאות תודה והוקרה? רוצים להביא זר שוקולד או זר מתוקים מיוחד מתנה ליולדת טרייה, לאירועים מיוחדים או מתנה רומנטית? זר פרחים זה כבר נדוש, ואתם מחפשים משהו מתוק מפתיע ומרענן?
פשוט התקשרו לזר מתוק ובשיחת טלפון אחד תוכלו להזמין משלוח של שוקולד מתוק מתוק ליקיריכם.
מוזמנים להרים טלפון למוקד משלוחים של זר מתוק ולהזמין לכל מקום בארץ זר מעוצב מתוק הכולל מגוון של שוקולדים, פרלינים איכותיים, סוכריות גומי וממתקים טעימים ואיכותיים, סוכריות קופצות, ועוד כל מיני הפתעות. של דברים מתוקים.
מתנה של שוקולדים מבית זר מתוק זה לא רק זר שוקולד או משהו מתוק ומפתיע, אלא גם משהו שנשאר תמיד יפה וטרי, ואף פעם לא נובל.
באמצעות שיחת טלפון לרשת זר מתוק תוכלו לבצע הזמנות ומשלוחים לכל מקום בארץ, ולשלוח מתנות ליקיריכם מתוך מגוון גדול של זרים מתוקים המתחלפים ומתעדכנים בהתאם לעונות השנה, לתקציב שלכם ולאירוע המדובר. תוכלו להזמין זרים מתוקים אישיים או עסקיים שיופקו במיוחד בשבילכם, עם אפשרות למיתוג של החברה שלכם על גבי הזרים המתוקים.

צריכים את הטלפון של זר מתוק? חייגו 1900-72-0497

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com