ויפאליס

זר פור יו *
1900-72-0497

באינדקס משלוחי הפרחים של ישראל


מוזמנים לארוחת חג ומחפשים זר פרחים חגיגי עבור המארחים? מחפשים מתנות לידה עבור מישהי יקרה לכם שילדה? רוצים להפתיע את בן הזוג או בת הזוג שלכם בהפתעה רומנטית יחודית?
מוזמנים להתקשר לקו הטלפון של הפרחים והזרים המתוקים של ישראל, ובחיוג אחד להזמין משלוח של זר פרחים או זר מתוק ליקיריכם.
רשת חנויות הפרחים והמתנות המובילה בישראל, zer 4 u, מאפשרת לכם לבצע באמצעות הטלפון חוויית קניה נוחה ומהירה.
אתם יכולים לבחור מתוך המגוון הגדול המוצע לכם ברשת זר פור יו מבין חנויות פרחים של הרשת הפזורות ברחבי הארץ משלוחים פרחים, זרים או עציצים ליקיריכם, מתנות ליולדת, מגוון שוקולדים ויינות ועוד.
הרשת מאפשרת לכם לבצע בכל הארץ משלוח פרחים חיפה, משלוח פרחים תל אביב, משלוח פרחים ירושלים, משלוח פרחים אשדוד, ועוד.

צריכים את הטלפון של זר פור יו? חייגו 1900-72-0497

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com