ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> ארגוני הטבות >> טלפון חבר

חבר *
1900-720-580
באינדקס ארגוני ההטבות של ישראל


מועדון הצרכנות חבר הוא אחד המועדונים הגדול כיום בישראל המציע לחבריו שלל הנחות ודילים כדאיים כעט בכל תחום, החל מביטוח לרכב ונסיעות לחו"ל ועד לנדל"ן ומסלולי השקעה בשוק ההון. למעשה, חייהם של חברי מועדון חבר הרבה יותר קלים בכל המישורים בחיים והכי חשוב – הרבה יותר זולים. רוצים לקבל עוד פרטים על מועדון חבר? כאן אתם תמצאו כל מה שחיפשתם: טלפון של שירות לקוחות, כתובת המשרד הראשי, כתובת אתר האינטרנט ועוד. כמו כן, דרכנו תוכלו לקבל את כל המידע אודות הנפקת כרטיס חבר.

חבר – החיים רבה יותר קלים
למועדון צרכנות חבר ישנם למעלה ממאה אלפי חברי מועדון. המועדון מיועד עבור משרתי קבע, גמלאי צה"ל, עובדי צה"ל, עובדים וגמלאים של משרד הביטחון, נכי צהל ובני זוגם. למעשה מדובר באחד מכל 16 אנשים במדינה ואין ספק שעובדה זו הופכת את מועדון חבר לאחד הגדולים כיום בישראל. למועדון חבר ישנו אתר אינטרנטי אליו יכולים להיכנס חברים רשומים ולקבל עדכונים אודות מבצעים, הנחות ודילים.

חבר – החיים רבה יותר זולים
חברי מועדון חבר נהנים משלל הנחות בשלל בתי עסק וחברות. הם מקבלים החזרים בתחנת דלק, הנחות על קניות מזון, על מוצרי חשמל, מחשבים ואלקטרוניקה, כלי בית והלבשה, תרבות ופנאי, על רכבים חדשים ויד שנייה, על שירותי סלולר ואינטרנט, על נסיעות לחו"ל ונופש בארץ, כ- 50% הנחה על כניסה לאתרי בידור, כ- 10% הנחה על רכישת דירות חדשות וכן הלאה. המנהלים של מועדון חבר סבורים שהחברים של המועדון יכולים לחסוך בחודש בערך 1,000 שקל. ישנן רשתות (ביניהן שופרסל) המעניקות לחברים הנחות של כ- 20% על קנייה ב- 1,000 שקל וזאת בנוסף לשוברים של הנחות על שלל מוצרים.

צריכים את הטלפון של מועדון חבר? חייגו 1900-720-580

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com