ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית חדרה טלפון

עיריית חדרה *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעיריית חדרה היא הגוף המנהל והמפקח על חדרה, ומי שאמונה על מתן שירותים לתושביה. המבנה הארגוני של עירית חדרה, בדומה לעיריות אחרות, מחולק על פי תחומים לאגפים ומחלקות, בהם: לשכת ראש העיר, אגף החינוך, מחלקת קליטה, היחידה לאוכלוסיות מיוחדות, המחלקה לחינוך על יסודי, השירות הפסיכולוגי חינוכי, מחלקת הגבייה, מחלקת תשלומי ארנונה והכנסות, אגף הנדסה, אגף הרווחה, אגף שיטור וביטחון, אגף כספים, לשכה משפטית, אגף משאבי אנוש, אגף אירועים ואחזקה, מחלקת רישוי עסקים, מחלקת רישוי בניה, מחלקה וטרינרית וכו'.

כל המחלקות והאגפים - מספר טלפון אחד
חלוקת העירייה למחלקות ואגפים, עלולה להקשות על תושבי חדרה בעודם זקוקים לשירותים ומידע עירוניים. שיטת החיפוש המקובלת עבור רובנו, הינה הזנת ביטויים אל מנועי החיפוש באינטרנט, לדוגמא: "רישום לגן ילדים עירייה", "תשלומים ארנונה חדרה", וכדו'. אמנם חיפוש שכזה מספק עבורנו מידע חלקי, לא רלוונטי ואף שגוי פעמים רבות. על מנת להקל עליכם ולספק עבורכם מענה מתאים, הקמנו שירות מודיעין חדשני. בשיחת טלפון אחת אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מודיעין טלפוני בו ימצא לכם כל המידע על עיריית חדרה ושירותיה.

שירותי העירייה במרחק שיחת טלפון
כחלק מתפקידה אמונה העירייה על מתן שירותים ומידע עירוניים לתושבי חדרה, בהם אישור הנחה בארנונה, רישום לגני ילדים, שירותי רווחה ועוד. מודיעין טלפוני מתקדם, איגד עבורכם את כל המידע הדרוש מעיריית חדרה. מספר טלפון זה הינו מספר מרכזי אל שירות מודיעין, המושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון, תכוון אתכם המערכת אל המידע והשירותים הדרושים לכם: תשלום ארנונה, אירועי תרבות, הרשמה לגני ילדים, בירור דוחות ועוד. השירות זמין עבורכם בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית חדרה? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com