טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית חולון טלפון

עיריית חולון *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעיריית חולון היא רשות מקומית בעלת ריבונות מוניציפאלית על העיר חולון. כלומר, עירית חולון היא האחראית על ניהולה של חולון ופיקוח התנהלותה והתנהלות תושביה. העירייה מחולקת לאגפים ומחלקות האמונים על שירותים ותחומים שונים, ביניהם: מנהל חינוך, אגף חינוך על יסודי, מחלקת אירועים, גני ילדים, מחלקת נוער, השירות המשפטי, פניות הציבור, אגף תקציבים, מחלקת גבייה, מנהל רווחה, המרכז למשפחה, מנהל תכנון והנדסה, אגף רישוי בנייה, מחלקת רישוי עסקים, מנהל תפעול ומנהלה, אגף בטחון, אגף משאבי אנוש, בית המשפט לעניינים מקומיים, וכו'.

מודיעין טלפוני לנוחות השירות
עד כה, כאשר ביקשתם לפנות אל מחלקות העירייה ושירותיה השונים, ביצעתם חיפוש באתרי האינטרנט. הזנתם ביטויים, כגון: "חולון עירייה דרושים", "עירייה רישום לגן ילדים", "רישום ילדים לגני ילדים חולון", "בית ספר חולון הסעות", "מפת חולון העירייה" וכדו'. אולם, סביר כי נוכחתם לגלות שהתוצאות העולות מחיפוש שכזה, אינן מותאמות בהכרח למידע אליו כיוונתם, וכי הן לעיתים מניבות מידע חלקי ואף לא אמין. בשל זאת, הקמנו עבורכם שירות מודיעין חדשני במספר טלפון. בחיוג אל מספר טלפון זה, תוכלו לקבל מידע נרחב ואמין אודות עיריית חולון, בנוחות ובמהירות.

כל השירותים של עיריית חולון
מודיעין טלפוני זה מאגד עבורכם את כל המידע על כל השירותים של עיריית חולון, בהם הרשמה לגני ילדים, שירותי רווחה וכו'. בחיוג אל טלפון, תגיעו אל שירות מודיעין מתקדם. מספר הטלפון מושתת על טכנולוגיה חדשנית של ניתוב שיחות. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תכוון אתכם המערכת בלחיצות על מקשי הטלפון שלכם אל המידע המבוקש: רישום לגני עירייה, תשלומי דוחות, ארנונה, אירועי תרבות ועוד. השירות פעיל בכל שעה, וניתן לתפעול מכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית חולון? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com