ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית חיפה טלפון

עיריית חיפה *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעיריית חיפה הינה הרשות המקומית האחראית על הניהול השוטף של העיר חיפה. קו טלפון מרכזי וחדש מאפשר לכם גישה מהירה אל כל האגפים והמחלקות בעירייה:
לשכת ראש העיר, אגף שירות ופניות הציבור, אגף שירותי חברתיים קהילה, אגף תרבות, אגף חינוך, רשות הנוער והצעירים, מנהל תפעול ותשתיות, אגף פיקוח עירוני, השירות הווטרינרי, מנהל הנדסה, אגף רישוי ופיקוח על הבנייה, רישוי עסקים, אגף ביטחון ושעת חירום, רשות החניה, מנהל עירוני ומשאבי אנוש, אגף לוגיסטיקה, אגף ארגון וכספים, אגף חיובי ארנונה, אגף תקציבים, אגף אכיפת גבייה, אגף משאבי אנוש, בית המשפט לעניינים מקומיים, וכו'.

מודיעין טלפוני עירית חיפה
שירות מודיעין חדשני, מספק לכם את כל המידע הדרוש לכם מעיריית חיפה, ומאפשר לכם גישה מהירה אל כל המחלקות והאגפים בה. במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: "ארנונה חיפה", "חיפה עירייה טלפון", "רישום גני ילדים", "רישום ילדים לגני ילדים עירייה", "מפת חיפה עיריית חיפה" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע המבוקש לכם - מהיום, תוכלו בשיחת טלפון אחת בלבד, לקבל את כל הפרטים והמידע.

כל השירותים - מודיעין טלפוני אחד
עירייה היא גוף מרכזי המאגד תחתיו מגוון שירותים מהותיים עבור תושבי העיר. פעמים רבות אנו נתקלים בצורך לקבלת שירותים עירוניים, דוגמת הרשמה לגני ילדים, אך מתקשים באיתור מספר טלפון או פרטים אחרים. בשל כך, ועל מנת להקל עליכם, הקמנו שירות מודיעין מרכזי. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו למערכת חכמה אשר בלחיצות מקשי הטלפון תוביל אתכם אל המידע הדרוש לכם: תשלומי ארנונה, דו"חות, הרשמה אל גן עירייה, שעות פעילות, כיצד מגיעים ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית חיפה? חייגו 1900-72-0067

לקבלת שירותי מנעולן מוסמך בחיפה כנסו לאתר מנעולן בחיפה

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com