שיער דליל
שירות לקוחות >> כבישי אגרה וחניונים >> טלפון חניון נתב"ג

חניון נתב"ג - טלפון שירות לקוחות *
1900-720-565


שירות לקוחות חניונים בנתב"ג
רשות שדות התעופה מפעילה לרשות קהל הנוסעים מערך חניונים לטווח קצר לצד חניונים לטווח ארוך, כאשר חלק ממקומות החניה מקורים וחלקם פתוחים.
כדי לקבל את המידע הנחוץ לכם לפני ההגעה עם רכבכם לנתב"ג, מוזמנים להתקשר למספר הטלפון של החניונים של נמל תעופה בן גוריון, וליהנות משירות לקוחות אדיב שייתן לכם מענה לכל שאלה, החל ממיקום החניונים לטווח קצר והחניונים לטווח ארוך, מקומות החניה המקורים והפתוחים, מחירי החניה, שירותי ההסעה מהחניונים המרוחקים מהטרמינל, וכיו"ב.

טלפון חניונים בנתב"ג
אם גם אתם מעוניינים לחנות בחניונים בנמל תעופה בן גוריון, המופעלים על ידי רשות שדות התעופה, אך רוצים לברר קודם את כל הפרטים הרלוונטיים בטלפון, הנכם מוזמנים להתקשר למספר הטלפון המופיע למעלה של החניונים בנתב"ג וליהנות משירות לקוחות מקצועי שייתן לכם מענה אמין ומהיר.

מספר טלפון של חניונים בנמל תעופה בן גוריון
באמצעות שיחה למספר טלפון של החניונים בנמל תעופה בן גוריון, תוכלו לברר הכל אודות החניונים בטרמינל 3 ובטרמינל 1, על מערך שירות הסעה פנימי חינם מהחניונים אל הטרמינל ובחזרה, מקומות חניה השמורים לנכים, מקומות חניה מקורים, וכן לגבי חניון השכרת רכב בו ניתן לקבל ולהחזיר רכב שכור על ידי חברות השכרת הרכב השונות הפועלות בנתב"ג.
קבלו את הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של חניון נמל התעופה בן גוריון (נתב"ג). המוקד משרת גם את לקוחות חניון טווח קצר וגם את לקוחות חניון טווח ארוך

צריכים את הטלפון של חניון נתב"ג? חייגו 1900-720-565

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com