שיער דליל
שירות לקוחות >> מזון ומחלבות >> טבעול

שירות לקוחות טבעול בטלפון:
1-900-72-00-63


טבעול היא אחת מחברת המזון הגדולות בארץ. החברה מצטיינת בפיתוח ובייצור מזון צמחוני, והיא בעלת שם עולמי בתחום זה. בנוסף, החברה משווקת מוצרים שונים למספר מדינות באירופה, דוגמת בריטניה, גרמניה, בלגיה ואיטליה. בין מוצרי החברה הצמחיים ניתן למצוא שווארמה, המבורגר, נקניקיות, קציצות ועוד.

שירות לקוחות טלפוני ושיתוף צרכנים
שירות לקוחות הוא אחד התחומים החשובים ביותר בארגון, והדרך הישירה ביותר ליצור קשר עם הצרכנים. מוקד הטלפון של טבעול זמין לכל פניה, מתוך ההבנה כי ישנן שאלות רבות, וכן בעיות שעשויות להתעורר במוצרים השונים. חברת טבעול עושה את מירב המאמצים כדי לקדם תקשורת בריאה ופתוחה עם הלקוחות שיוצרים קשר עם מספר הטלפון של החברה.

מה כדאי לדעת לפני שמתקשרים למספר הטלפון של טבעול?
במקרה של פניה למערך שירות לקוחות בנוגע למוצר מסוים, מומלץ להכין מראש את מספר הברקוד שמופיע על המוצר ולעיין בתאריכי הייצור והתפוגה שלו, כולל השעה המדויקת. הכנה זו דורשת תשומת לב מסוימת מצד הלקוח, אך מאפשרת טיפול יעיל יותר בפניה. מלבד זה, נציגי השירות מוסמכים לענות גם על שאלות כלליות ולתת מידע בנושאים שונים.

שירות לקוחות טלפוני אנושי
היתרון הגדול שבמענה אנושי הוא הקשר החם והבלתי אמצעי עם הלקוח. טבעול מכירה בחשיבותו של תחום זה, ומגייסת את האנשים המתאימים ביותר שיעמדו לרשות הלקוחות במוקד השירות. מספר הטלפון של טבעול זמין לכל שאלה, ומובטח מאמץ מקסימלי בטיפול של כל מקרה ומקרה.

לשירות הלקוחות של טבעול חייגו 1-900-72-00-63

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com