ויפאליס
שירות לקוחות >> נעליים >> טבע נאות טלפון

טבע נאות - שירות לקוחות
1-900-720-105


טבע נאות הינה חברת הנעלה ידועה, המשווקת נעלים נוחות לנשים וגברים. מעבר לנוחות ואיכות המוצרים עליהם מתחייבת החברה, החברה מבטיחה גם שירות לקוחות איכותי וזמינות גבוהה למענה על שאלות או בקשות מצד לקוחות הרשת. במידה ולקוח מעוניין להציף מקרה כלשהו, הוא יכול להתקשר אל מספר הטלפון של טבע נאות, ולהיענות במהירה על ידי נציג או נציגת שירות. נציגי השירות במוקד הינם סבלניים ואמפאתיים, וניסיונם הרב מאפשר להם לטפל במגוון רחב של בעיות לשביעות רצון הלקוח.

איזה מידע ניתן לברר במוקד?
מוקד השירות, מאפשר ללקוחות הרשת להתעדכן במוצרים חדשים, אביזרים, מבצעים והנחות ועוד. במידה ולקוח קיבל שובר למימוש באחת מחנויות הרשת, הוא יכול לעשות בירור בטלפון לגבי התוקף שלו, באיזה אופן יוכל לממש אותו ועוד. כמו כן, במידה ולקוח מעוניין להצטרף למועדון הלקוחות, או לברר בנוגע להטבות המצויות בכרטיסו, הוא יכול לחייג את מספר הטלפון של טבע נאות ולהיענות בהקדם.

הטלפון של טבע נאות
כאשר הינכם נתקלים בבעיה כלשהי ומעוניין לפתור אותה אל מול מוקד השירות, ראשית כל עליכם להיות מהורה בכל הפרטים : באיזה סניף מסניפי הרשת מדובר, מתי נתקלתם בבעיה זו וכו'. במהלך השיחה, נציג השירות יקשיב לתוכן הפנייה וינסה להבין את הצרכים שלכם. בהתאם לזאת, הוא יעניק לכם את הפתרון האידיאלי והמהיר ביותר עבורכם, שיועיל לכם גם בטווח הארוך יותר.

חייגו לטלפון שירות הלקוחות של טבע נאות: 1-900-720-105

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com