שיער דליל

טיב טעם *
1900-72-0244

באינדקס רשתות המזון של ישראל


באפשרותך להתקשר לקו הטלפון ולהגיע בלחיצת כפתור לשירות הלקוחות של רשת הסופרמרקטים טיב טעם, ובאמצעות הטלפון לברר במהירות ובקלות לגבי סניפים של הרשת, שעות פתיחה ושעות פעילות, מבצעים, מחירים, משלוחים, ועוד.
טיבטעם היא רשת סופרמרקטים ישראלית שהוקמה בשנת 1990, המתמחה בייצור, יבוא ושיווק של מגוון מוצרי מזון מן החי, הן טריים והן קפואים, אשר לא בהכרח נושאים תו כשרות, הכוללים בין היתר בקר, עוף, ארנבת, חזיר, פירות ים ודגים. בנוסף מייבאת הרשת יינות וגבינות.
לרשת טיב טעם סניפים בכל רחבי הארץ, אשר לרובם המכריע שעות פעילות נרחבות משך שבעה ימים בשבוע, כולל ימי שבת וחג.
טיבטעם הינה רשת כלל ארצית, שפעילותה התחילה בסניף הראשון בראשון לציון שהוקם בשנת 1993, ומונה נכון להיום כ-30 סניפים ברחבי הארץ וזאת לצד 4 מפעלים בבעלותה המספקים לסניפים מאכלי ים ומוצרי בשר, שבדרך כלל אינם מיוצרים בישראל.
סניפי רשת טיב טעם פרוסים כיום ברחבי הארץ, החל מכרמיאל, חיפה וקיבוץ מזרע בצפון, עבור דרך תל אביב, נתניה, הרצליה, חדרה, רמת גן, גבעתיים, בת ים, ראשון לציון ורחובות במרכז, וכלה באשדוד, אשקלון ובאר שבע בדרום.
ביכולתך ליהנות משירות הלקוחות של רשת טיב טעם, בין אם באמצעות הטלפון בקו האינדקס, ובין אם בכל הסניפים של הרשת, או באתר האינטרנט של הרשת, ולקבל מענה מהיר, אדיב ומקצועי לפניותיך.
באפשרותך גם להצטרף באמצעות האינטרנט, בסניפים או הטלפון למועדון הלקוחות של טיב טעם וליהנות ממבצעים והנחות מיוחדים נוספים.

צריכים את הטלפון של טיב טעם? חייגו 1900-72-0244

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com