ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בר מים >> טיב המים טלפון

טיב המים *
1900-72-00-35
באינדקס חברות ברי המים של ישראלחברת טיב המים – שירות לקוחות בנושאי מים

חברת טיב המים אמונה מאז הקמתה בשנת 2000 על שיווק ושירות למערכות טיהור מים לבתים פרטיים, עסקים ומוסדות בכל הקשור להשבחת מי השתיה.

באפשרותכם להתקשר לשירות הלקוחות של חברת טיב המים אל טלפון 1900-72-00-35 ולמצוא כתובת ומענה לכל שאלה או בקשה בנושא מתקני מים, בר מים, מיני בר, מסנן מים או מטהר מים, וזאת בין אם אתם לקוחות ותיקים או לקוחות חדשים המעוניינים להצטרף לשורת הלקוחות המרוצים הנהנים מהמים האיכותיים של טיב המים.

טיב המים מספקת לכם מוצרים יחודיים בכל הקשור לסינון מים וטיהור מים, המותאמים לשוק הישראלי, תוך אספקת שירות לקוחות אמין, איכותי ומקצועי, ומוצרים במחירים אטרקטיביים.

שירות לקוחות של חברת טיב טעם מציע לכם גם שירותי הדרכה ויעוץ חינם בכל בעיה או עניין הקשור לאיכות מי השתייה, תפעול ותיקון מתקני מים, מערכות לטיהור מים, בר מים, מיני בר או מטהר מים.

חברת טיב המים מציעה לכם מגוון מוצרים ושירותים

חברת טיב המים מאפשרת לכם לבחור כיצד תשתו את המים שלכם ומציעה לכם מגוון של מתקני מים, מיני בר מעוצב לבית או למשרד, מסנן אבנית, מניעת אבנית, פילטר מים, מסנן מים, אוסמוזה הפוכה לשתיית מים, ועוד.

אז איך תעדיפו לשתות את המים שלכם? התקשרו לשירות לקוחות של טיב המים ובשיחת טלפון אחת תוכלו לקבל את כל המידע המבוקש לגבי מים איכותיים מבית טיב המים.

צריכים את הטלפון של טיב המים? חייגו 1900-72-00-35

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com