ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> אוניברסיטאות >> הטכניון טלפון

הטכניון *
1900-72-05-83

באינדקס האוניברסיטאות של ישראלהטכניון, הוא המוסד הראשון להשכלה גבוהה שהוקם בישראל והוכר כאוניברסיטה. טכניון, כשמו כן הוא, מתמקד במקצועות הטכניים - לימודי הנדסה ומדעים מדויקים. בטכניון כיום 18 יחידות אקדמיות ופקולטות המכשירות הנדסאים לתואר הנדסאי, וכן, תוכניות לימודים עבור תואר ראשון, תואר שני ואף תואר שלישי במגוון תחומים. קבלה אל לימודים בטכניון היא לא פשוטה, מאחר ולמוסד תנאי קבלה גבוהים יחסית, אמנם הטכניון מעמיד לרשות המעוניינים מכינה קדם אקדמית שתעזור להם לעמוד בתנאים אלו. עבורכם, מתעניינים, מועמדים וסטודנטים, הקמנו מודיעין טלפוני מתקדם המאפשר לכם גישה פשוטה אל כל המידע על הטכניון, בשיחת טלפון אחת.

הכל על לימודים בטכניון - מכון טכנולוגי לישראל
שירות מודיעין חדשני זה, מאפשר לכם לגשת בנוחות ובמהירות אל כל השירותים האקדמיים, הפקולטות ותוכניות הלימוד בטכניון:
כל הפקולטות: הפקולטה להנדסה ביו –רפואית, הנדסה אזרחית וסביבתית, ארכיטקטורה ובינוי ערים, הנדסה כימית, ביולוגיה, הנדסת אווירונאוטיקה וחלל, מדע והנדסת חומרים, הנדסת חשמל, הנדסת מכונות, הנדסת תעשייה וניהול, חינוך למדע וטכנולוגיה, כימיה, מדעי המחשב, מתמטיקה, פיסיקה, רפואה, לימודים הומניסטיים ואומנויות; כל התוכניות האקדמיות: תכנית המצוינים, המרכז לחינוך קדם-אקדמי (מכינה), תכנית חילופי סטודנטים, תכנית לסטודנטים אמריקאים לרפואה, תכניות הנדסה באנגלית, MBA תכנית באנגלית; וכל השירותים האקדמיים: תנאי קבלה, רישום, שכ"ל, מעונות סטודנטים, מלגות ועוד.

שיחת טלפון ואתם מוכנים לטכניון
בחיוג אל מודיעין טלפוני, תכוון אתכם המערכת החכמה בלחיצות מקשי הטלפון אל המידע הדרוש לכם. מספר טלפון זה הינו מספר מרכזי אל שירות מודיעין בו יעמוד לרשותכם מידע גם אודות אוניברסיטאות ומכללות נוספות בארץ. השירות מאפשר לכם להתכונן ולתכנן את הלימודים - בשיחת טלפון אחת, בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של הטכניון? חייגו 1900-72-05-83

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com