ויפאליס
שירות לקוחות >> משקאות >> טמפו טלפון

טמפו - טלפון שירות לקוחות:
1-900-720-107


חברת טמפו היא מהחברות הגדולות בארץ לייצור ושיווק של משקאות קלים, משקאות חריפים, משקאות אנרגיה, יין ומים מינרלים. בין הבולטים שבמותגי החברה ניתן למצוא את הבירות מסוג מכבי, נשר, גולדסטאר והייניקן, את היינות של סגל וברקן, ומשקאות ללא אלכוהול כגון פפסי, והמים המינרלים של סאן בנדטו.

מוקד שירות לקוחות בחברת טמפו
בטמפו מאמינים כי קבלת המידע הרב ביותר מצד הלקוח על החברה ומוצריה, ולחלופין קבלת המידע הרב ביותר על צרכיו של הלקוח מצד החברה, הם שיובילו שיתוף פעולה מתמיד ופורה בין השנים. לכן העמידה חברת טמפו קו שירות לקוחות טלפוני מקצועי ומסודר, העומד לרשות הציבור ופנוי לשמוע את כל שיש ללקוחות להגיד.

איכות ואמינות
נציגי השירות במוקד הטלפון של טמפו מיומנים לענות על השאלות השונות, ולטפל בכל סוג של פניה. היחס האדיב והאישי לו זוכה מי שמתקשר עם מספר הטלפון של החברה הוא אחד מערכיה החשובים של טמפו; הוא מתקיים בכל תחומי פעילותה, ובמיוחד באגף שירות לקוחות טלפוני. המודעות והרגישות הגבוהה לדרישות הלקוח הן שהופכות את החברה למצטיינת בתחום שירות לקוחות ולמצליחה בזכותם.

על מספר הטלפון של טמפו
מוקד הטלפון של חברת טמפו זמין בין השעות 8:00-17:00 בימי חול, וניתן לקבל בו מידע, טיפול בתלונות, קשר עם סוכני מכירות ועוד. במקרה של פניה על מוצר מסוים, רצוי להכין מראש את הפרטים הרלוונטיים לגביו לפני ההתקשרות. נציגי הטלפון של טמפו מתחייבים לתת את המענה המהיר והמקצועי ביותר לפניות השונות.

לשירות הלקוחות של טמפו חייגו 1-900-720-107

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com