שיער דליל
שירות לקוחות >> רשתות מוצרי חשמל >> טרקלין חשמל טלפון

טרקלין חשמל - טלפון שירות לקוחות :
1-900-72-00-61


טרקלין חשמל היא רשת חנויות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מהגדולות והמובילות בארץ. ברשת קיים מבחר גדול מאד של מוצרים, ובבעלותה מעל 50 סניפים הפרושים בכל הארץ. סניפי הרשת משמשים גם נקודות איסוף של מוצרים, וכך מקילים על הלקוחות וחוסכים להם זמן המתנה ממושך.

מספר הטלפון של טרקלין חשמל
רשת טרקלין חשמל מעמידה לרשות לקוחותיה מוקד שירות לקוחות טלפוני מקצועי ואדיב, שניתן לקבל בו מידע רב על המוצרים והשירותים השונים. בטרקלין חשמל מבינים כי מוקד שירות לקוחות איכותי ואמין הוא המפתח להצלחה, והיא עושה כל שביכולתה כדי לשמור על קשר רציף ופתוח עם הלקוחות.

על מוקד הטלפון של טרקלין חשמל
באגף שירות לקוחות של טרקלין חשמל ניתן לקבל מידע על המוצרים השונים וההנחות, וכן לבצע הזמנות, והמוצר יגיע עד בית הלקוח. כמו כן, ניתן לקבל ייעוץ ממומחים על כל מוצר וחברה, וכן ישנו טיפול בפניות בנוגע לתקלות.

טיפים לפני ההתקשרות לקו הטלפון של טרקלין חשמל
לפני ההתקשרות עם מספר הטלפון של הרשת, מומלץ להכין כמה דברים: במקרה של תלונה, יש להכין את פרטי הקנייה ואת ברקוד המוצר. במקרה של בירור על מוצר לפני קניה, כדאי לחשוב מראש מה בדיוק רוצים: אילו ביצועים נדרשים, מהו טווח המחירים, וכן פרטים על המוצר עצמו, כגון גודל ועיצוב. לאחר הבירור המוקדם, ניתן לפנות לאגף שירות לקוחות טלפוני, והנציגים ישמחו לתת את השירות הרצוי.

לשירות הלקוחות של טרקלין חשמל חייגו 1-900-72-00-61

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com