טיפטופ-סופר
שירות לקוחות >> תאגידי מים >> יובלים אשדוד טלפון

יובלים אשדוד 1-900-72-13-90
מוקד תשלומים ושירות לקוחות


יובלים אשדוד – סביבה נקייה ורעננה
יובלים אשדוד הינו תאגיד המים של העיר אשדוד ומטרותיו החשובות הן ראשית, אספקת מי שתייה באיכות הגבוהה ביותר לתושבי העיר וסילוק כל מי השפכים למכון הטיהור באופן שאינו מזיק לסביבה. שנית, האחזקה השוטפת והמקצועית של מערכת הביוב העירונית. מטרה נוספת היא שדרוג מערכות קיימות של מים וביוב וכמובן פיתוח מערכות חדשות לטובת העיר ותושביה. מעל לכל, המטרה העליונה היא שיפור השירות שכל תושב זכאי לו.

יובלים אשדוד – פניות וזמינות לציבור הרחב
כיום, כל תושב וצרכן המבקש ליצור קשר עם התאגיד יכול ליצור קשר עם התאגיד באמצעות מספר הטלפון של התאגיד. ישנו מוקד טלפוני. באמצעות המוקד ניתן לפנות בכל נושא, כולל תשלומים. כך ניתנת לכל תושב אפשרות לקבל קשר ישיר עם מרכז שירות איכותי המציע את כל מה שצרכן צריך ואף יותר. שירות לקוחות מקצועי כמו ביובלים אשדוד גם כולל מייל ופקס, אך מרכז שירות המספק מענה אנושי בהחלט מספק את החיבור האישי לכל דורש.

יובלים אשדוד – אפיקי הקשר והחשיבות שלהם
כיום נדרשת מתאגיד מים איכותי ובעל מוניטין מקצועי כמו יובלים אשדוד להיות תמיד עם הפנים לאזרח ולא מדובר בסיסמא אלא באופי עבודה ובדרישה בסיסית כחלק מאמנת השירות. הפעלת שירות טלפוני בנוסף לשירות הלקוחות הפרונטאלי של התאגיד, יחד עם המייל הופכת את התאגיד לנגיש באופן משמעותי עבור התושבים. באמצעות מוקד שירות כמו זה אפשר לשמור יחד על האינטרס המשותף – איכות מים משובחת ובלתי מתפשרת.

יובלים אשדוד – הסביבה הנקייה והמצפון השקט
תאגיד יובלים אשדוד נותן לתושבים את הכוח לשמור על הסביבה ועם הפעלת מוקד טלפוני מקצועי ויעיל ניתן לשמור יחד על הסביבה הנקייה של אשדוד

ליצירת קשר עם תאגיד המים יובלים אשדוד חייגו : 1-900-72-13-90

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com