ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בנקים >> טלפון בנק יובנק

יובנק *
1900-727-285
באינדקס כל הבנקים של ישראל


יובנק הוא אחד הבנקים המסחריים הוותיקים בישראל המציע את שירותיו במסגרת בנקאות פרסונאלית לבעלי עושר פיננסי. כאן באתר ריכזנו עבורכם את כל המידע אודות בנק יובנק: מספרי טלפון של שירות לקוחות, כתובת של הסניף הקרוב, שעות פתיחה ועוד.

בנק יובנק – בנקאות אישית
בנק יובנק (U-Bank) נוסד בשנת 1934 והוא שייך לקבוצת הבנק הבינלאומי המפעילה עוד כמה בנקים כמו מסד, אוצר החייל ובנק פועלי אגודת ישראל. למעשה מדובר ברשת בפריסה ארצית הכוללת כיום כ- 170 סניפים בהם הלקוחות יכולים למצוא את כל הכלים הפיננסיים הנחוצים להם. בנק יובנק, הנחשב לבנק הקטן מכולם מספק ללקוחותיו בנקאות מותאמת אישית תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת וסטנדרט שירות בינלאומי. העובדה שזהו בנק קטן מספקת לו יתרונות רבים כגון דינמיות, שירותיות גבוהה וחדשנות. עם זאת, בנק u מחזיק בנתח שוק של כ- 8% ממחזור המסחר היומי בבורסה לניירות ערך בתל אביב, לכן הוא נמצא בחמישיית הגופים המובילים בענף ההשקעות הבורסאיות בישראל. כמן כן, הוא מחזיק ב- 42% מענף קרנות הנאמנות המקומי עם 460 קרנות נאמנות שונות.

בנק יובנק – שירותים מקוונים
בנק יובנק מספק את שירותיו ללקוחות באמצעות 8 סניפים וגם באמצעות שירות הבנקאות המקוונת במחלקת ה- On-line. הלקוחות זוכים למענה מיידי וכאמור דיסקרטי ולרשותם: קו פקס של יובנק המאפשר לקבל מידע אודות פעילויות הנעשות בחשבון ומצב עדכני ומערכת למסחר בינלאומי שהיא מערכת חדשנית שפותחה במיוחד עבור לקוחות מוסדיים למסחר בינלאומי בניירות ערך. דרך האתר ניתן לבצע עסקאות מט"ח, לרכוש מוצרי השקעה של בתי ההשקעות מהגדולים בעולם, לקבל כרטיס אשראי ויזה פלטינום או ויזה זהב המשמש גם כמועדון הנוסע המתמיד של אל על, להיעזר במערך הייעוץ המקצועי והמקיף ועוד.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק יובנק? חייגו 1900-727-285

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com