שיער דליל
שירות לקוחות >> יבואני מוצרי חשמל >> שירות יורוקום

טלפון שירות יורוקום :
1-900-72-00-62


יורוקום תקשורת דיגיטלית היא היבואנית הרשמית של Panasonic בישראל, ומאפשרת לציבור בארץ ליהנות מכלל המוצרים והשירותים של החברה.

שירות לקוחות טלפוני ביורוקום
ביורוקום פנסוניק מבינים את החשש שעשוי להתעורר בקרב הציבור הישראלי בכל הנוגע למערך שירות לקוחות, כתוצאה מגודל החברה ומכשולי השפה. לכן העמידה החברה מוקד שירות לקוחות טלפוני שעונה על כל דרישות הלקוחות, וניתן בו מענה לכל סוג של פניה. אין לחשוש מכך שהחברה היא בינלאומית, להיפך, היא מומחית בהנגשת המידע לכל קהל יעד ובטיפול מקצועי בכל פנייה.

מספר הטלפון של יורוקום
מוקד הטלפון של יורוקום פנסוניק זמין לכל פונה עוד בטרם רכש את אחד ממוצרי החברה, וכן ללקוחות פרטיים ולארגונים הקיימים במערכת. מוקד הטלפון של החברה מציעה הוראות תפעול והתקנה, תמיכה, טיפול בתקלות, וכן מידע בנושאים שונים. ביורוקום פנסוניק מאמינים שקשר רציף ופתוח עם הלקוחות הוא שיוביל אותה, יחד איתם, להצלחה.

מה כדאי להכין לפני הפניה למחלקת שירות לקוחות ביורוקום?
לפני חיוג מספר הטלפון של יורוקום פנסוניק, רצוי להכין מספר דברים: במקרה של ייעוץ לגבי רכישת מכשיר, כדאי לחשוב על היכולות הנדרשות, טווח המחירים, מראה וכו'. במקרה של טיפול בתקלות, יש להכין את תעודת האחריות, וכן את פרטי הקניה, כגון נקודת המכירה והתאריך. בצורה זו תטופל הפניה במהירות וביעילות המירבית, הלקוח יחסוך זמן יקר.

לשירות הלקוחות של יורוקום חייגו 1-900-72-00-62

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com