ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> ארגוני הטבות >> טלפון מועדון יותר

יותר *
1900-720-580
באינדקס ארגוני ההטבות של ישראל


ליהנות ממבצעים ומהנחות במאות בתי עסק וחברות ברחבי הארץ, זו לא נחלתם הבלעדית של עובדי המדינה או עובדי היי-טק. גם לחיילים מגיע היום לקבל הנחות על הדברים שהם צריכים ואוהבים לעשות. את זכותם זו הם יכולים לנצל בעזרת מועדון הצרכנות יותר – מועדון ההטבות לחיילים. כאן נמצא כל המידע אודות מועדון יותר: טלפון, כתובת, שירות לקוחות, כתובת האתר וכו'.

יותר – מועדון ההטבות לחיילים בשירות חובה
יותר – מועדון ההטבות לחיילים מיועד לחיילים בשירות חובה. הוא הוקם ביוזמת אגף כוח אדם בצה"ל ובשיתוף עם האגודה למען החייל ומטרתו לסייע לחיילים בנטל הלאומי ובו זמנית ליהנות מהדברים שהם אוהבים לעשות, בתחומי רווחה, תרבות הפנאי ובריאות. בפרויקט משתתפים בנקים, חברות אשראי ועוד מאות עסקים שונים ברחבי הארץ המציעים לחיילים יותר הנחות. כל חייל בשירות חובה יכול להיות חבר מועדון יותר החל מהשלב בו מחזיק המיועד לשירות ביטחון בצו גיוס עליו תאריך גיוס סופי. את כרטיס המועדון ניתן להזמין בבנק (בכל הבנקים בישראל) שלושה חודשים לפני תאריך הגיוס.

יותר – מועדון ההטבות לחיילים כדי לקבל יותר
יותר – מועדון ההטבות לחיילים מעמיד לרשותם של החיילים רשימה ארוכה של בתי עסק וחברות בהם הם יכולים ליהנות מתנאים ייחודיים והנחות. כך למשל, החיילים מקבלים הנחות על שירותי סלולר בחברת פלאפון, על קורסים ולימודים בפורטל הלימודים יורם, 10% הנחה בחנויות ארטא, 5% על הצגות בתיאטרון הקאמרי, 10% בהבימה, 16% על רכישת מגזין פנאי פלוס או בלייזר, כ- 10% במלונות שונים בישראל ברשת פתאל או פרימה, 14% בחברת הנסיעות השטיח המעופף, 10% בחברת התעופה ישראייר, 10% בחנות האופטיקה אירוקה, 7% בחנויות האופנה של קרוקר, 5% בחנויות דלתא, 10% בריקושט ובמטייל, 5% בבורגר ראנצ', 10% ברשת אווזי או טל בייגלס, 20% בחמי יואב ועוד.

צריכים את הטלפון של מועדון יותר? חייגו 1900-720-580

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com