טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> ארגוני הטבות >> טלפון מועדון יחד

יחד *
1900-720-580
באינדקס ארגוני ההטבות של ישראל


בדומה לארגון המורים, השוטרים, הסוהרים או עובדי היי-טק גם ארגון הרופאים בישראל מציע לעובדים מועדון צרכנות נבונה. זהו מועדון יחד – מועדון צרכנות לרופאים המיועד לכלל רופאי ישראל ובני משפחתם. המועדון מנוהל על ידי ההסתדרות הרפואית וכיום הוא כולל כ- 80 בתי אב. רוצים לקבל עוד פרטים על מועדון יחד – כאן תמצאו כל מה שחיפשתם, כולל מספר טלפון של שירות לקוחות, כתובת החברה וכתובת אתר האינטרנט.

יחד – מועדון צרכנות לרופאים – על המועדון
יחד – מועדון צרכנות לרופאים נוסד בשנת 1998 במטרה להציע לרופאים ובני משפחתם הנחות והטבות בשורה ארוכה של בתי עסק, חברות ונותני שירותים. אך לא רק רופאים יכולים ליהנות מהטבות של מועדון יחד. לפני מספר שנים למועדון הצטרפו גם עובדי חברת החשמל, התאחדות הקבלנים, אל על, מכון ויצמן, טבע, פסיכולוגים, בנק לאומי ולאומי קארד. על מנת ליהנות ממבצעים ומהנחות חברי המועדון צריכים להנפיק כרטיס אשראי דרך חברת CAL.

יחד – מועדון צרכנות לרופאים – על ההטבות
לרשותם של עמיתי מועדון יחד – מועדון צרכנות לרופאים המעניק את שירותיו גם לעובדים ממגזרים אחרים, רשימה ארוכה של בתי עסק ותחומים בהם ניתן לקבל הנחות והטבות. לרשותם חנויות ובתי עסק בתחום הבית והמשרד: בטיחות, טקסטיל, מוצרי הצללה, מזרנים, מכונות קפה, מטבחים, ריהוט, תאורה וכו'. לרשותם לימודים והשתלמויות: בתי ספר ומכללות, קורסים וסדנאות. לרשותם ענפי ספורט: אירועי ספורט, בתי ספר וקורסים, מועדוני בריאות, בריכות שחייה, מועדוני כושר. לרשותם תחבורה ורכב: אביזרי רכב ואופניים, השכרת רכבים וליסינג, מוסכים, צמיגים ותחנות דלק. כמו כן לרשותם של העמיתים תחומי אופנה, הלבשה, הנעלה, תקשורת, מחשבים, אלקטרוניקה, בעלי מקצוע, תיירות ונופש, תרבות ופנאי, בילויים, מסעדות, הופעות, תכשיטים, מתנות וגם המון כלים פיננסיים.

צריכים את הטלפון של מועדון יחד? חייגו 1900-720-580

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com