טיפטופ-סופר

יינות ביתן *
1900-72-0244

באינדקס רשתות המזון של ישראל


ביכולתך לצלצל לקו הטלפון של אינדקס הסופרמרקטים ולהגיע במהירות לקו המודיעין ושירות הלקוחות של רשת הסופרמרקטים יינות ביתן, ובאמצעות הטלפון לברר במהירות ובקלות לגבי סניפים של הרשת, שעות פתיחה, כתובות, מבצעים, מחירים, משלוחים, ועוד.
הרשת נוסדה בתחילה כחנות יינות פרטית באשקלון על ידי משפחת ביתן, שניהלה אותו כעסק משפחתי.
במהלך השנים הרחיבה המשפחה את עסקיה, וכיום מונה הרשת של חברת יינות ביתן בע"מ 27 סופרמרקטים וחנויות הפרוסים ברחבי הארץ מאילת שבדרום ועד חדרה שבצפון, ומועסקים בה כ-2,000 עובדים.
בין הסניפים של הרשת יינות ביתן ניתן למנות את הסניפים הממוקמים בכפר סבא, ראש העין, פתח תקוה, אשדוד, אילת, חדרה, נתניה, מודיעין, מעלה אדומים, ראשון לציון, וקריית שדה התעופה.
הרשת מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרי מזון ומוצרי צריכה במחירים זולים ומבצעים, לגביהם ניתן לקבל פרטים ומידע עדכני גם בשירות הלקוחות בסניפים וגם באמצעות הטלפון.
בהיותה חברה בבעלות פרטית של משפחת ביתן, רשת יינות ביתן מקפידה על ערך המשפחתיות כעקרון מנחה בניהול החברה והסניפים, ללא קשר לגודלה וקצב גידולה של החברה, וזאת הן לגבי מערכות היחסים שבין המנהלים לעובדים והן כלפי הלקוחות.
על מנת לשפר את השירות האיכותי ללקוחותיה, מפעילה יינות ביתן בחלק מהסניפים גם נקודות מזון מהיר במחירים נמוכים ומבצעים, כגון המבורגרים, נקניקיות וכריכים, לצד אוכל ביתי מבושל מוכן ואיכותי.
מתוך המחוייבות של יינות ביתן לחברה, תורמת החברה סכומים גדולים באופן שוטף עבור פעילויות לנזקקים ולעמותות שונות, כולל סלי מזון לנצרכים, מאות כריכים מדי יום המחולקים לילדים נזקקים, מחשבים הנרכשים לילדים נזקקים, ופעילויות מיוחדות לילדים הנערכות בחופשות ובחגים.

צריכים את הטלפון של יינות ביתן? חייגו 1900-72-0244

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com