טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בתי קולנוע >> יס פלנט טלפון

יס פלנט *
1900-72-0220

באינדקס בתי הקולנוע


יס פלאנט, הינה רשת מתחמי "מגה קולנוע" וחלק מרשת בתי הקולנוע רב חן. yes planet פועלת בחסות רשת הלווין yes, ובבעלות חברת תיאטראות ישראל. מתחמי יס פלנט הינם מתחמי מגה פלקס, כלומר, מתחמים הכוללים למעלה מ – 20 בתי קולנוע. בשל גודל המתחמים והאולמות הרבים להקרנות סרטים יס פלאנט מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של סרטים ושעות הקרנה. לרשת כיום ארבעה סניפים ברחבי הארץ: יס פלאנט איילון, יס פלאנט ראשון לציון, יס פלאנט חיפה או יס פלנט לב המפרץ, וכן, יס פלנט באר שבע.

מודיעין טלפוני יס פלאנט
שירות מודיעין מתקדם, איגד עבורכם את כלל המידע אודות רשת יס פלנט וסניפיה. מהיום, במקום לחפש בגוגל אחר מספר טלפון שונה לכל סניף או מחלקה, כתובות ושעות פעילות, תוכלו לגשת ישירות אל כל המידע בשיחת טלפון אחת. בחיוג אל מספר הטלפון לעיל תוכלו לקבל מידע על הסרטים המוקרנים, ימים ושעות הקרנות, להזמין כרטיסים, לברר על מקומות פנויים, דרכי הגעה לכל סניף, סרטי 3D ועוד.

שירות מודיעין – לחסוך בזמן וכסף
מודיעין טלפוני מתקדם זה, מספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים על מנת ליהנות מבילוי בסניפי רשת יס פלאנט, וכן, בבתי קולנוע נוספים ברחבי הארץ. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות, אשר תוביל אתכם בין מירב המידע המצוי בה לקבלת מענה מהיר ואמין לצרכיכם. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון, תכוון אתכם המערכת ותחסוך עבורכם זמן יקר של חיפושים מתישים והמתנות מיותרות. השירות יאפשר לכם להתכונן כראוי ולחסוך בהוצאות מיותרות על נסיעות שווא, שיחות טלפון מרובות וכדו'. ניתן לגשת אל השירות בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של יס פלנט? חייגו 1900-72-0220

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com