ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תקשורת >> יס שירות לקוחות

יס שירות לקוחות *
1900-72-13-84
במוקד חברות התקשורת של ישראלחברת yes הוקמה בשנת 1998, חברת יס מספקת שידורי טלוויזיה רב-ערוציים למנויים באמצעות לווין והיא הראשונה שסיפקה שידורים דיגיטאליים ושירותי טלוויזיה אינטראקטיביים.
חברת yes משדרת ערוצי וידאו, 50 ערוצי רדיו ומוסיקה ועוד מגוון רחב של ערוצים אינטראקטיביים, משחקים, ועוד.
חברת yes מספקת ללקוחות סדרות וסרטים מובילים, ניתן לראות את לוח השידורים של חברת יס גם באתר החברה וגם באתר yes walla.
לחברה ערוצי צפייה מעניינים: yes docu (יס דוקו, yes doco,yes doku), yes comedy, yes movies. לחברה סדרות מבוקשות כמו: דני הוליווד, המשרד, אליפים, סרוגים.
לקוחות יס יכולים ליהנות מ-yes max , יס מקס הינו מפענח דיגיטלי המאפשר לך לצפות בסדרות שאתה בוחר בזמן שמתאים לך , ההקלטה היא פשוטה ביותר וע"י לחיצה אתה יכול להקליט את הסדרות שאתה רוצה ולהקים ספריות אהובות.
בנוסף ניתן ליהנות מ- yes max total המספקת חווית תוכן של MAX, HD ו- VOD וגם Streamer בממיר אחד.
ניתן ליהנות ממגוון עצום של תכנים ב-VOD , סרטים, סדרות ותכנים לילדים.
לחברה מוקד הנותן תמיכה כללית ומידע על חבילות בהן ניתן להיות מנוי, בנוסף מספק מידע טכני.
צריכים את מוקד שירות הלקוחות של YES? חייגו 1900-72-13-84

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com