שיער דליל
שירות לקוחות >> משקאות >> יפאורה טבורי טלפון

יפאורה טבורי - טלפון שירות לקוחות:
1-900-720-107


חברת יפאורה תבורי היא חברה ישראלית המייצרת ומשווקת משקאות קלים, ונחשבת לאחת מהחברות הגדולות בארץ בתחום זה. בין מותגי החברה: תפוזינה, ספרינג,Rc קולה, מי עדן ועוד. יפאורה תבורי גאה בתווי התקן המחמירים שלה, והעומדים בדרישות בינלאומיות.

מספר הטלפון של יפאורה תבורי
חברת יפאורה תבורי מפעילה מוקד שירות לקוחות טלפוני, הנותן מענה בתחומים שונים: דרושים ביפאורה תבורי, שירות ללקוח, ופניות שונות. נציגי השירות בקו הטלפון של החברה נבחרו בקפידה, והוסמכו לטפל בכל סוג של בעיה. בזכות היחס האדיב והאחראי של הנציגים ידועה החברה במצוינות בתחום שירות לקוחות, והדבר משקף את אופי החברה כולה.

דיוק ויסודיות
מוקד שירות לקוחות הוא תחום שמכיל פרטים רבים ומורכבים, ויש להעניק את מלוא תשומת הלב לכל פניה. לכן ביפאורה תבורי מקשיבים ללקוח, וממצים איתו עד תום את תיאור המקרה. רק לאחר קבלת מידע מדויק ומלא תטופל הבעיה. לכן, מומלץ מאד לבדוק לפני יצירת הקשר עם מספר הטלפון של יפאורה תבורי את הפרטים הרלוונטיים למוצר ולבקשה.

יחס אישי ואנושי
בנוסף על הדיוק שדרוש בענף שירות לקוחות, תת התחום שלו, שירות לקוחות טלפוני, דורש יחס אישי מעל ומעבר. נציגי מוקד הטלפון של יפאורה מבינים זאת היטב, והם סבלניים וקשובים לשמוע הכל. הרמה הגבוהה של תודעת השירות והאכפתיות, הן שמבטיחות שמירה על שביעות רצון מקסימלית של הלקוח, ותקשורת פתוחה איתו.

לשירות הלקוחות של יפאורה טבורי חייגו 1-900-720-107

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com