ונוסיל
שירות לקוחות >> משקאות >> יקבי רמת הגולן טלפון

יקבי רמת הגולן - טלפון שירות לקוחות:
1-900-720-107


יקבי רמת הגולן הוא אחד היקבים הגדולים והידועים בארץ, המפיק יין מ - 22 זני ענבים. ביקבי רמת הגולן מפקידים על איכות היינות, לצד שמירה על הסביבה. היקב זכה ב - 58 מדליות זהב בתחרויות בינלאומיות, ושמו הוא מותג של איכות ישראלית.

מוקד שירות צרכנים ביקבי רמת הגולן
ביקבי רמת הגולן מבינים שהאיכות היא מעל הכל, ולכן חשובה התקשורת הישירה עם הלקוחות, ומשוב שלהם על היינות ועל היקב. לשם כך קיים ביקב מוקד שירות לקוחות טלפוני הקשוב ללקוחות ולבקשותיהם, שניתן לקבל בו מידע רב בתחומים שונים.

מספר הטלפון של יקבי רמת הגולן
במוקד הטלפון של יקבי רמת הגולן מקפידים על מיקוד מדויק של סוג הבקשה, ומפנים אותה לטיפול המתאים לה ביותר. הנציגים באגף שירות לקוחות הם בעלי ידע רב בתחומם, ומנוסים במתן מענה לכל סוגי השאלות. ניתן להפנות למוקד הטלפון של היקב שאלות לוגיסטיות, שאלות הנוגעות לכשרות, למוצרים הספציפיים, וכל שאלה הנוגעת לתחומי היקב.

מה כדאי להכין לפני הפנייה למוקד שירות לקוחות טלפוני?
כמו בכל אגף שירות לקוחות, אם הפנייה עוסקת במוצר מסוים, מומלץ לעיין בו לפני החיוג לקו הטלפון של היקב. תיאור פרטי המוצר מול הנציג יאפשר זיהוי מדויק ומהיר שלו, וכך יקל על הטיפול בפנייה, ויחסוך זמן למתקשר. נציגי השירות שמחים לקבל כל שיחה, ומקווים כי מספר הטלפון של היקב יהיה בשימוש רב ותכוף מצד הלקוחות.

לשירות הלקוחות של יקבי רמת הגולן חייגו 1-900-720-107

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com