טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית ירושלים טלפון

עיריית ירושלים *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעיריית ירושלים הינה הרשות המקומית הממונה על ניהולה השוטף של העיר ירושלים. קו טלפון מרכזי וחדש מאפשר לכם גישה פשוטה אל כל האגפים והמחלקות של העירייה:
לשכת ראש העיר ויועצים, מנהל שירותי קהילה, מנהל תרבות חברה ופנאי, אגף הספורט, מנהל חינוך, מנהל תכנון ותשתיות, אגף רישוי ופיקוח, מנהל תפעול, אגף תברואה, מוקד 106, אגף קידום עסקים, אגף חירום וביטחון, אגף החניה העירונית, מנהל עירוני ומשאבי אנוש, אגף לוגיסטיקה, איכות השירות, מנהל כספי, מוקד ארנונה, אגף תקציבים, אגף שומה וגבייה, אגף מבני ציבור, מחלקת ביטוחים, רכש, גזברות ועוד.

שירות מודיעין עיריית ירושלים
שירות מודיעין חדש, מאגד עבורכם את כל המידע הדרוש לכם מעיריית ירושלים, ומאפשר לכם גישה מהירה אל כל המחלקות והאגפים בה. במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: "עירייה ירושלים ארנונה", "ירושלים עירייה טלפון", "רישום גני ילדים", "רישום לגן ילדים של העירייה", "עירייה דרושים" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע המבוקש לכם - מהיום, תוכלו לקבל את כל המידע בשיחת טלפון אחת בלבד.

כל השירותים - מודיעין טלפוני אחד
רשות מקומית היא גוף מרכזי, המאגד תחתיו מגוון שירותים החשובים לכל תושבי העיר. רבות הפעמים שאנו נתקלים בצורך לקבלת שירותים עירוניים, דוגמת רישום לגני ילדים, אך מתקשים באיתור מספר טלפון או פרטים אחרים. בדיוק בשל כך הקמנו עבורכם מודיעין טלפוני מרכזי. בחיוג אל מספר הטלפון הנ"ל, תגיעו אל מערכת חכמה אשר בלחיצה על מקשי הטלפון תוביל אתכם אל המידע הדרוש לכם: הרשמה לגני ילדים, תשלומי ארנונה, דו"חות, סיור בירושלים, מרתון ירושלים, אתרים בירושלים, מפת ירושלים ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית ירושלים? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com