טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תעופה >> ישראייר טלפון

ישראייר *
1900-72-0048
באינדקס חברות התעופה של ישראלחברת ישראייר משווקת חבילות נופש בארץ ליעדים כמו טבריה, ים המלח וכמו כן וטיסות לאילת. ניתן לרכוש חבילות הכוללות כבר את הטיסה לאילת או לקנות כרטיס טיסה לאילת בנפרד.
דף אינטרנט זה מציג את הטלפון של חברת ישראייר שירות ומכירה, בנוסף היא מוכרת חבילות תיירות ונופש בחו"ל, בנוסף לכך היא מפעילה טיסות סדירות ושכר, חבילות נופש וטוס וסע למגוון יעדים באירופה, כמו טיסות לברלין, מילאנו, רומא, ניס, מוסקבה ועוד וחבילות נופש וליעדים פופולאריים כמו קוסטה בראווה ועוד, ניתן לרכוש גם נופשונים למקומות באגן הים התיכון לדוגמא ברודוס וכרתים ונופשונים בורנה, פראג, בודפשט, בורגאס.
אם אתם מעדיפים טיולים מאורגנים, גם זה ניתן, החברה יכולה למכור גם חבילה של טיולים מאורגנים לחו"ל.
ניתן להתעדכן בכל יום לגבי דילים שנמכרים במחירים מוזלים, לחפש טיסות זולות ליעדים שאתם רוצים

חיפשתם את הטלפון של ישראייר?
חופשה טובה!
קישור
צריכים את הטלפון של ישראייר? חייגו לאינדקס 1900-72-0048

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com