ויפאליס
שירות לקוחות >> עיתונים ומגזינים >> ישראל היום טלפון

שירות לקוחות ישראל היום
1-900-720-103


עיתון "ישראל היום" מופץ באופן חינמי בנקודות רבות ברחבי הארץ, והינו אחד העיתונים הפופולאריים בישראל כיום. מוקד שירות הלקוחות של העיתון, מספק לקוראים מענה מקיף לכל שאלה או בעיה, ומאפשר לכם להישאר מעודכנים בכל מה שחשוב לדעת. במידה והינכם מעוניינים ליצור קשר עם המוקד באמצעות מספר הטלפון של ישראל היום, כדאי שתדעו את שעות הפעילות של מוקד השירות: המוקד פעיל בימים א – ה בין השעות 17:00 – 7:00, וביום ו' בין השעות 13:00 – 7:00. מומלץ להתקשר שלא בסמוך לסיום שעות הפעילות, על מנת שתוכלו לפרט את פנייתכם בצורה הטובה והמלאה ביותר ולקבל את המענה המדויק.

הטלפון של ישראל היום
המוקד הטלפוני של ישראל היום, מספק לגולשים את כל המידע שהם צריכים בנוגע לנקודות ההפצה של העיתון, רכישת מנוי והזמנת משלוח. במידה ולקוח מעוניין לברר היכן מחלקים את העיתון באזור מגוריו, הוא יכול למסור לנציג השירות את הכתובת שלו ולקבל את רשימת נקודות ההפצה הקרובות אליו ביותר. כמו כן, ניתן להצטרף לשירות משלוחים (בתשלום), או לבקש לקבל את המהדורה הדיגיטלית לדואר האלקטרוני בחינם. לקוח יכול לשנות את מען המשלוח במידה ועובר דירה, כל שעליו לעשות הוא ליצור קשר עם המוקד ולעדכן את אחד מנציגי השירות.

חשוב לנו לשמוע אתכם
נציגי מוקד השירות הטלפוני, שמחים לקבל חוות דעת מהלקוחות הנוגעות לטיב השירות שקיבלו. כל דעה שמושמעת נלקחת בחשבון, ומאפשרת למוקד השירות לשפר את עצמו.
על כן, אל תהססו להתקשר ולשתף.

צריכים את הטלפון של ישראל היום? חייגו 1-900-720-103

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com