טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בתי מלון >> מלון ישרוטל טלפון

מלונות ישרוטל *
1900-720-577

באינדקס המלונות של ישראל


רשת מלונות ישרוטל היא אחת הרשתות הגדולות כיום בישראל המפעילה 12 מלונות שונים ברחבי הארץ, המציעים רמות שונות של מחירים וסטנדרט אירוח. רוצים לקבל פרטים על דילים אילת מטעם ישרוטל? חולמים על חופשה משפחתית עם הילדים בתל אביב בחג הקרוב? צריכים מידע על מבצעים של הדקה 90 או מבצעים של ועדי עובדים, ארגונים או מועדוני חברים? כאן תמצאו את כל המידע, כולל מידע מקיף אודות רשת ישרוטל (טלפון וגם כתובת).

מלונות ישרוטל – על הרשת
רשת מלונות ישרוטל (Isrotel Hotels) נוסדה בשנת 1984 על ידי דיוויד לואיס, איש עסקים יהודי מלונדון שהוקסם מיופייה של העיר אילת. הוא החליט אז להקים בעיר עם הפוטנציאל האדיר את המלון הראשון שלו – מלון המלך שלמה. מאז הכל כבר היסטוריה והיום זו כבר רשת בפריסה ארצית הכוללת למעלה מ- 10 בתי מלון איכותיים המציעים חופשה משפחתית או עסקית עם סטנדרט אירוח אירופאי. כל מי שמחפש לעצמו ולמשפחתו חופשה ברמה גבוהה ובמחירים נוחים – יכולים למצוא ברשת מלונות ישרוטל בדיוק מה שהוא צריך: מלון באילת, מלון במצפה רמון, מלון ביערות הכרמל, מלון בתל אביב, מלון ים המלח, מלונות בירושלים ועוד.

מלונות ישרוטל – על בתי המלון
רשת מלונות ישרוטל מפעילה כיום 9 בתי מלון בעיר אילת: רויאל ביץ', ישרוטל המלך שלמה, ישרוטל ספורט קלאב, ישרוטל לגונה הכל כלול, ישרוטל רויאל גארדן, ישרוטל אגמים, ישרוטל ריביירה קלאב, ישרוטל ים סוף, ישרוטל הנסיכה. בים המלח לרשת 2 בתי מלון: ישרוטל ים המלח וישרוטל גנים בים המלח. במצפה רמון עוד 2 בתי מלון נוספים: ישרוטל פונדק רמון ובראשית על שפת המכתש. בתל אביב אתם תמצאו את מלון ישרוטל טאואר תל אביב ורויאל ביץ' תל אביב. ביערות הכרמל שליד חיפה - אחוזת בריאות וספא ייחודית במינה בישראל.

צריכים את הטלפון של מלון ישרוטל? חייגו 1900-720-577

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com