שיער דליל

יש! *
1900-72-0244

באינדקס רשתות המזון של ישראל


באפשרותך לחייג לקו הטלפון ולהגיע בלחיצת כפתור לקו שירות הלקוחות של רשת הסופרמרקטים "יש – הכל ובזול", ועל ידי הטלפון לברר במהירות ובקלות לגבי סניפים של הרשת, שעות פתיחה, מחירים, מבצעים, משלוחים, ועוד.
רשת מזון יש בפריסה ארצית של למעלה מ-60 סניפים מקריית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום, מאפשרת לך לבצע קניות סופר בזול בכשרות מהודרת, באריזות חסכון ובמגוון רחב, במחירים זולים ומבצעים.
מכיוון שכשרות היא פרמטר חשוב לרוב לקוחות הרשת, רשת סופרמרקט יש מציבה לשירות לקוחותיה מגוון כשרויות מהודרות שיאפשרו להם להמשיך ולצרוך את המוצרים המבוקשים ללא הגבלה וללא פשרה. כל סניף מבצע התאמות של היצע הכשרויות בהתאם לביקוש הלקוחות באזור, בין אם פיקוח של בד"ץ העדה החרדית, של רבני העיר, של חוג חת"ם סופר, או כיו"ב לפי הנדרש.
לרשת יש גם סניפים הפרוסים בישובים החרדיים הכוללים אך ורק מוצרי מהדרין בהשגחה מהודרת, בנוסף לכשרות הרבנות על אותם המוצרים. סניפים מהדרין ממוקמים בישובים ירושלים, בני ברק, ביתר עילית, קרית ספר, בית שמש ואלעד.
רשת מזון יש מציעה ללקוחותיה להצטרף לכרטיס אשראי יש, בכל סניפי הרשת או בטלפון, ולהתחיל לשלם פחות בכל קניה – ליהנות ממבצעים יחודיים נוספים, במזון ובדלק, ואף במגוון בתי עסק נוספים בכל התחומים.
ניתן גם לרכוש תווי קנייה של רשת מזון יש, הנמכרים גם בכרטיס מגנטי שהוא פשוט לתפעול ובטוח.

צריכים את הטלפון של יש? חייגו 1900-72-0244

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com