ונוסיל
שירות לקוחות >> כבישי אגרה וחניונים >> טלפון כביש 6

טלפון שירות לקוחות כביש 6 *
1900-720-565


מחפשים מידע על כביש 6? ברצונכם לעשות מנוי או לקבל מידע על תעריפי הנסיעה? רוצים לשלם חשבון שהגיע אליכם בדואר ואינכם יודעים באילו דרכים ניתן לשלם? רוצים לעדכן פרטי רכב או לברר על מסלולי הכביש או לחלופין לקבל דיווחי תנועה? כאן באתר תמצאו מידע עדכני מקיף אודות כביש 6 ושירותיו: טלפון שירות לקוחות, מוקד שירות, מודיעין, אינדקס, תשלום כביש 6, מחיר כביש 6, מסלול כביש 6 וכו'.

כביש 6 – קצת היסטוריה
כביש 6 הוא כביש האגרה הראשון בישראל, מכונה גם כביש החוצה ישראל או דרך יצחק רבין. הוא נסלל על ידי חברת כביש חוצה ישראל ומופעל על ידי חברת דרך ארץ. מטרתו הייתה להקל על הנהגים בעת עומסי תנועה בכבישי האורך וכן על מנת לעודד את התפרסות האוכלוסייה, לחבר בין צפון הארץ ודרומה למרכז ולעודד הסטת האוכלוסייה באזור המרכז מזרחה. הקטע הראשון והמרכזי של הכביש נחנך בשלבים החל משנת 1999 עד שנת 2004. בשנת 2007 ועד היום נפתחו לתנועה עוד כמה קטעים חדשים והמטרות הושלמו כמעט במלואן.

כביש 6 – גביית האגרה
גביית האגרה בכביש 6 מתבצעת באמצעות חיישנים אוטומאטיים. החיישנים האוטומאטיים המותקנים בכביש 6 קוראים את לוחית הרישוי של הרכב בכניסה לכביש וביציאה. בהתאם לכך דרישת התשלום מגיעה לכתובתו של הנהג אחת לחודש ולרשותו של הנהג עומדות כמה דרכים לביצוע התשלום: באינטרנט בכרטיס אשראי, במענה הקולי בכרטיס אשראי, ברשתות מזון כמו מגה, מגה בעיר, מגה בול ואלונית וגם בסניפי הבנקים המסחריים בהצגת החשבונית בדלפק השירות. באתר האינטרנט של כביש 6 אפשר למצוא מידע על תשלום כביש 6, תעריפים, אמצעי תשלום, רכישת מנוי, טפסים לפתיחת מנוי, סוגי מנויים, מוקדי שירות טלפוני, מסלול כביש 6 ועוד.

צריכים את הטלפון של כביש 6? חייגו 1900-720-565

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com