טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> חברות ביטוח >> כלל טלפון

כלל חברה לביטוח *
1900-72-0037
באינדקס חברות הביטוח של ישראלצריכים פוליסת ביטוח? חברת ביטוח כלל היא אחת מחברות לביטוח הגדולות בארץ, חברת כלל פיננסים היא חברה בת של כלל ביטוח פנסיה ופיננסים מקבוצת אי.די.בי.
ניתן למצוא בחברת ביטוח כלל את מגוון פתרונות ביטוח להם אתם זקוקים
להלן רשימת ביטוחים אותם ניתן לעשות בחברת כלל :ביטוח עסקים- ביטוח בית עסק, ביטוח עסק ייעודי. ביטוח רכב (ביטוח מקיף, רכב ביטוח, ביטוח רכבים)- ביטוח מקיף, ביטוח צד שלישי או ביטוח חובה.
ביטוח דירה- בביטוח של כלל אתם יכולים למצוא מענה לכל צרכי הביטוח שלך לדירה ותכולה.
ביטוח בריאות או ביטוח חיים הכולל גם ביטוח שיניים, ביטוח חיים וריסק, ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוחי בריאות לשוהים בחו"ל. ביטוח תאונות אישיות- מאחר וכולנו חשופים לתאונות אישיות גם בבית וגם בחוץ, לעולם איננו יכולים להיות בטוחים שאנחנו חסינים לגמרי מפני תאונה.ביטוח מנהלים - פוליסת ביטוח מנהלים מאפשרת לשמור על רמת החיים של משפחתך אשר עלולה להיפגע קשות בעת מוות, בעת אובדן יכולת העבודה וההשתכרות ואף בעת פרישה.

משפחה בישראל היום חייבת לעשות ביטוח על מנת שתהיי מוכנה לכל צרה שהיא, לחברת כלל יש סוכנויות ביטוח בכל רחבי הארץ, כל אשר עליכם לעשות זה לבדוק מיהו הסוכן הקרוב לביתכם עימו תוכלו להצטרף לתוכניות הביטוח אשר מציעה חברת כלל, סוכני מביטוח ישמחו לעזור.
לפני שאתם רוכשים פוליסת ביטוח עליכם לעשות השוואת ביטוח , מחיר ביטוח השוואת מחירי ביטוח את הפוליסה יש להבין על כל סעיפיה.

לשירות לקוחות כלל חייגו לאינדקס 1900-72-0037

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com