ויפאליס
שירות לקוחות >> בתי השקעות >> כלל פיננסים טלפון

שירות לקוחות כלל פיננסים בטלפון:
1900-72-13-92


כלל פיננסים היא חברת ההשקעות הגדולה והאמינה בארץ, הפועלת במישורים שונים, ביניהם קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, מסחר עצמאי ועוד. חברת כלל פיננסים מאמינה כי רווחת הלקוח עומדת לפני הכל, ויש לראות בו שותף מלא לכל התהליכים הנוגעים אליו בחברה.

השקעה אישית בלקוח
לרשות הלקוחות ולכלל הציבור ניתן שירות לקוחות טלפוני, המופעל על ידי צוות נציגים מוכשר ואיכותי. כלל פיננסים דוגלת בשיתוף פעולה עם המשקיע במערך שירות לקוחות, תוך הקשבה לדרישותיו ובמטרה להביא למיצוי הפוטנציאל של השקעותיו. מספר הטלפון של כלל פיננסים זמין לכל פניה ושאלה, ובמגוון תחומים. עבור הלקוח ההשקעה נעשית בשוק ההון, ועבור כלל פיננסים ההשקעה היא בראש ובראשונה בלקוח.

ידע זה כוח
הידע המקצועי לו זוכים לקוחות כלל פיננסים בנושאי מניות, מדדים, שווקים, ברוקראז', מיסוי, מעקבים ועוד, ניתן לחברה בזכות הוותק והניסיון הרב שצברה. נציגי השירות במוקד הטלפון של כלל פיננסים מתמחים בתחום ההשקעות, והם נותנים מענה לשאלות על הצד הטוב ביותר. כך מגיעה החברה להישגים גבוהים בכל הנושאים בהם מטפל אגף שירות לקוחות.

מצטיינים במתן שירות לקוחות טלפוני
ניתן לחייג למספר הטלפון של כלל פיננסים בימים א'-ה' בין השעות 8:30 בבוקר עד 16:30 אחרי הצהריים. מומלץ להתקשר בשעות הצהריים ולהימנע מתור ארוך בהמתנה לשיחה. קו הטלפון של כלל פיננסים הוא מרכז המידע של הלקוחות, בכל שאלה ובכל בקשה.

צריכים את הטלפון של כלל פיננסים? חייגו 1900-72-13-92

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com