ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> פיצריות >> פיצה כמעט חינם טלפון

פיצה כמעט חינם *
1900-72-0068

באינדקס הפיצריות של ישראלפיצה כמעט חינם, כשמה כן היא. רשת פיצריות המציעה מבצעים כמעט חינם ומאפשרת ליהנות ממחירים נמוכים במיוחד. לרשת מבחר סניפי פיצה כשרה למהדרין הפזורים ברחבי הארץ: כמעט חינם פיצה רמת גן, כמעט חינם פיצה תל אביב, רמת החייל, פתח תקווה, הרצליה, בת ים, רעננה, כפר סבא, חולון, רחובות, ראש העין, כפר סבא, רמת השרון, ראשון לציון, גבעתיים, נתניה, קרית ביאליק, כרמיאל, ירושלים, לוד, יבנה, אשדוד, דימונה ועוד. לרשת פיצה כמעט חינם מבצעים רבים המאפשרים לכם ליהנות ממשלוחי אוכל ופיצות במחירים שווים לכל כיס.

מודיעין טלפוני פיצה כמעט חינם
שירות מודיעין חדשני מאפשר לכם גישה מהירה, בשיחת טלפון אחת, אל כל המידע והסניפים של רשת פיצה כמעט חינם. מהיום, במקום לחפש: "פיצה חצי חינם", "פיצה חינם כמעט", "חצי חינם מבצעים פיצה" וכדו', תוכלו לחייג אל מספר טלפון מרכזי אחד, אשר יספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים. בחיוג אל מספר הטלפון תוכלו: להזמין משלוחי פיצה, לברר על כתובות סניפים, מחירים, מבצעי כמעט חינם ועוד.

שירות מודיעין כללי לרווחתכם
מודיעין טלפוני מתקדם שהוקם עבורכם, מספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים בכדי ליהנות משירותי פיצה כמעט חינם, וכן, מרשתות נוספות ברחבי הארץ. בשיחת טלפון אחת אל מספר הטלפון המרכזי, תגיעו למערכת חכמה לניתוב שיחות. בעזרת לחיצות פשוטות על מקשי הטלפון, תכווין אתכם המערכת בין מירב המידע המצוי בה אל המידע לו אתם זקוקים. אין צורך לחפש עוד ועוד אחר מספרי טלפון רבים לכל רשת או סניף. השירות מאפשר לכם לקבל בקלות את כל המידע הדרוש לכם, אודות מיטב הפיצריות ברחבי הארץ, בכל עת ומכל מכשיר טלפון שיש ברשותכם.

צריכים את הטלפון של פיצה כמעט חינם? חייגו 1900-72-0068

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com