ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> משרדי כרטיסים

אינדקס משרדי הכרטיסים של ישראל 072-275-3221


רוצים להזמין כרטיס למופע של זמר הפופ הענק מאמריקה בפארק גני יהושע? אולי אתם צריכים לחדש את המנוי להצגות בתיאטרון? הילדים מבקשים יום כיף בלונה פארק או בפסטיבל? אם כן אז הגעתם למקום הנכון. כאן תחת קורת גג אחת מרוכזים כל אתרי האינטרנט של משרדי כרטיסים. כאן תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם אודות משרדי כרטיסים: טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה ועוד ותוכלו לשמור לעצמכם מקום בכל אטרקציה שרק תרצו: הופעות חיות, קרקס, מחול, מופעים בינלאומיים, תערוכות, מוזיאונים, פסטיבלים, אירועי תרבות, כרטיסים להופעה, כרטיסים למשחק, הופעות סטנד אפ והרשימה עוד ארוכה.

משרדי כרטיסים – להזמין דרך האינטרנט
לכל מי שמבקש היום להזמין כרטיס למופע או אירוע כאן בישראל ואפילו בחו"ל, יכול לעשות זאת באמצעות משרדי כרטיסים. ברחבי הארץ פועלים עשרות ואפילו מאות שלוחות של משרדי כרטיסים: הדרן, קסטל, בימות, לאן, Eventim, בראבו, Garber ועוד. לכל משרד כזה ישנו גם אתר אינטרנט המאפשר להזמין כרטיסים באמצעות האתר – און ליין. ישנם גם אתרים המרכזים את כל המידע אודות כל המשרדים ובנוסף לכך מציעים לגולשים מבצעים והנחות לשלל אירועים.

משרדי כרטיסים – כל החוויות במקום אחד
משרדי כרטיסים מציעים לכם אפשרות קלה ומאוד פשוטה להזמין כרטיס לכל מופע או אירוע שאתם רק רוצים. יש מי שמחפש אייל גולן הופעה, שלמה ארצי הופעות, אדיר מילר הופעות או משה פרץ ויש מי שמחפש כרטיסים למשחק, כרטיסים למיומנה, כרטיסים לעיר הקרח, לקרקס מדגסקר, סיור בספארי ברמת גן, סיור בעיר העתיקה בירושלים, טיול באגמון החולה ולהצגה בתיאטרון. דרך משרדי כרטיסים אפשר גם להזמין כרטיסים לגמר של התוכנית דה וייס או להופעה של מדונה דפש מוד או לורד אוף דה דאנס.

צריכים את להזמין כרטיס? חייגו 072-275-3221

להלן חלק ממשרדי הכרטיסים אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון בראבו
טלפון בימות
טלפון הדרן
טלפון קסטל
טלפון לאן
טלפון איוונטים
טלפון גרבר
טלפון זאפה
טלפון קופת תל-אביב
טלפון טיקטים
טלפון טיקטיק
טלפון לייב טיקטס
טלפון טיקטינג
טלפון ספורטיק

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com