טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> תחבורה ציבורית >> כרמלית - טלפון

כרמלית *
1900-72-1133
באינדקס התחבורה הציבורית של ישראלהכרמלית הינה הרכבת התחתית של חיפה, המהווה תוסף יעיל, מהיר ונוח לשירותי התעבורה הקיימים בעיר. תחבורה ציבורית היא כלי חשוב עבור כולנו, החוסך לנו את הכסף שבהוצאת רכב פרטי למטרות השונות. הכרמלית של חיפה, מעבר להיותה חוויה מיוחדת שאינה קיימת בעוד עיר בארץ, עוברת בין תחנות אסטרטגיות, מקדמת תיירות בעיר ומהווה כלי נוח ובטוח במיוחד. הרכבת התחתית נוסעת בבטן האדמה ובמחיר שווה לכל נפש תוביל אתכם אל אטרקציות חיפה הרבות, אל מוקדי עניין בעיר וכמובן, אל נקודות ראשיות ומרכזיות. על מנת להקל עליכם את השימוש בשירות המיוחד ולסייע לכם בתכנון הנסיעה, הקמנו עבורכם קו טלפוני מרכזי בו תוכלו לקבל את מלוא המידע הדרוש בשיחת טלפון אחת בלבד.

מודיעין טלפוני לתכנון טיול מהנה במיוחד
שירות מודיעין חדש מאגד עבורכם את כל המידע הנדרש על מנת שתוכלו ליהנות מהנסיעה בכרמלית, לא תבזבזו זמן מיותר בהמתנה ותוכלו לתכנן נכון את הביקור שלכם בחיפה. בחיוג אל מספר הטלפון, תוביל אתכם המערכת שלנו אל מוקד טלפוני מתקדם בו קיים כל המידע הדרוש לתכנון טיול מהנה ונסיעה מהירה: לוחות זמני הגעה, תחנות יעד, אטרקציות מרכזיות, תעריפי נסיעה ועוד. הכל במרחק טלפון אחד.

צריכים את הטלפון של הכרמלית בחיפה? חייגו 1900-72-1133

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com